Etihad Airways’in Yeni Türkçe Mobil Sitesi Kullanıcılarla Buluşuyor

0
149

ETIHAD AIRWAYS’İN YENİ TÜRKÇE MOBİL SİTESİ KULLANICILARLA BULUŞUYOR

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways’in Türkçe mobil sitesi resmi olarak kullanıma açılıyor. Akıllı telefon kullanıcılarının seyahatlerini planlamalarına yardımcı olacak site, kullanıcı dostu ara yüzü ile ön plana çıkıyor.

Kullanıcılar site üzerinden seyahatlerini organize edebiliyor, rezervasyon ve check-in yapabiliyor ve uçuşlarının durumunu takip edebiliyor. Mobil site ayrıca kullanıcılara havaalanları, lounge’lar, uçuş programları ve ödüllü “Etihad Guest” programı hakkında birçok bilgiye de erişme fırsatı sunuyor.

Etihad Airways, havacılık ve mobil internet alanında hızla büyüyen pazarlardan biri olan Türkiye’nin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Etihad Airways Hakkında

2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Etihad Airways, 2015 yılında 17,6 milyon yolcu taşıdı. Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya ve Asya’da hâlihazırdaki uçtuğu veya başlayacağını duyurduğu toplam 117 uçuş noktası bulunan şirketin filosu 122 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Airways’in ayrıca 71’i Boeing 787, 25 Boeing 777-X, 62 Airbus A350 ve 10 Airbus A380 olmak üzere 204 kesin uçak siparişi bulunuyor.

Etihad Airways’in; Etihad Regional tarafından işletilen, airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Jet Airways, Virgin Australia ve İsviçre merkezli Darwin Airline’da sermaye yatırımları bulunuyor. Airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Etihad Regional, Jet Airways ve NIKI, gibi benzer anlayıştaki havayolu şirketleriyle birlikte oluşturduğu Etihad Airways Partners, yolculara daha gelişmiş bir uçuş ağı ve tarifesi ile daha kapsamlı sadakat programı kazanımları sunuyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.comadresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.

Etihad_Airways___in_yeni_T__rk__e_mobil_sitesi_kullan__c__larla_bulu__uyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 11 =