ETİHAD AIRWAYS’E 7. DEFA “DÜNYA’NIN LİDER HAVAYOLU” ÖDÜLÜ

0
188

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Dünya Seyahat Ödülleri’nde “Dünyanın Lider Havayolu” ödülünün yanı sıra 3 ödüle daha layık görüldü.

  • 2015 Dünyanın Lider Havayolu – First Class
  • 2015 Dünyanın Lider Havayolu – Kabin içi Eğlence
  • 2015 Dünyanın Lider Kabin Ekibi

Etihad Airways, her yıl düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri – World Travel Awards (WTA) kapsamında yedinci defa üst üste “Dünyanın Lider Havayolu” seçildi. Etihad Airways, aynı gece layık görüldüğü “Dünyanın Lider First Class”ı, “Dünyanın Lider Kabin İçi Eğlencesi” ve “Dünyanın Lider Kabin Ekibi” unvanları ile de ödüllerine yenilerini ekledi. Etihad, yeni ürün ve kabin içi hizmetleri ile dünyanın en yenilikçi ve özelleştirilmiş ticari uçakları olan Airbus A380 ve Boeing 787 Dreamliner’ın hizmet vermeye başladığı, aynı zamanda yeni üniforma ve marka kimliğinin lanse edildiği 2015 yılını bu dört ödül ile başarılı bir şekilde kapadı.

Etihad Airways Üst Ticari Yöneticisi Peter Baumgartner konuyla ilgili olarak, “Etihad Airways’in uçmayı yeniden tasarlama konusunda duyduğu bağlılık, bizi bu yıl da sektörün en önemli ödülleri ile buluşturdu. Üst üste yedinci yıl layık görüldüğümüz “Dünyanın Lider Havayolu” ödülü, genç şirketimizi, yenilikçilik, misafirperverlik ve tarz anlamında küresel bir lider yapma çabalarımızın karşılığı niteliğindedir. Çalışmalarımızı sürdürürken, en iyi çalışanlar ile en iyi ürün ve teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde Fas’ta düzenlenen ödül töreni, sektörün önde gelen isimleri ve uluslar arası medya mensuplarının katılımı ile gerçekleşti. Değerlendirme sürecinde, havayolunun lüks seyahate duyduğu bağlılık ve 21. yüzyılda hizmet veren bir havayolunu yeniden tanımlama tutkusu göz önünde bulunduruldu.
Etihad_Airways_World_Travel_Awards_tan_4___d__l_ile_d__nd__

Fotoğraf:‎ Etihad Airways Konuk Deneyimi Başkan Yardımcısı, Calum Laming (sağ ortada), ve havayolunun Konuk Deneyimi üyeleri ile Fas Yönetim Ekibi, World Travel Awards Başkanı Graham Cooke’tan (soldan dördüncü) ödülü alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here