Etihad Airways Teknolojik Yeniliklerine Nicole Kidman İle Devam Ediyor

0
71

ETIHAD AIRWAYS TEKNOLOJİK YENİLİKLERİNE NICOLE KIDMAN İLE DEVAM EDİYOR

  • Bir Hollywood aktrisinin rol aldığı ilk sanal gerçeklik filmi

  • Etihad Airways yenilik ve teknoloji taahhüdünü dünyanın önde gelen fuarında sergiledi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Akademi Ödüllü yıldız Nicole Kidman’ın oynadığı sanal gerçeklik filminin fragmanını, Arabian Travel Market fuarında turizm profesyonelleri ile buluşturdu. Nicole Kidman’ın rol aldığı sanal gerçeklik filmi, Etihad Airways’in A380 filosunda yer alan ultra lüks ve üç odalı ‘The Residence’ kabinlerinde seyirci ile buluşuyor.

Etihad_Airways_teknolojik_yeniliklerine_Nicole_Kidman_ile_devam_ediyor

Etihad Airways Üst Ticari Yöneticisi Peter Baumgartner, bir Hollywood yıldızının rol aldığı ilk sanal gerçeklik filmi ile ilgili olarak, “Seyahat etme kavramını yeniden tanımlama yöntemimizi ATM fuarında bir kez daha gösterdik. Sanal gerçeklik filmi, Etihad Airways’in aralıksız devam eden yenilik taahhüdünün son örneği.” dedi.

Hizmet verdiği her alanda son teknolojiyi konukları ile buluşturan havayolu, geçtiğimiz günlerde ise yeni bir mobil uygulamayı kullanıma sundu. Uygulama; Etihad Airways konuklarına uçuş rezervasyonları, uçuş durumunu takip etme, Abu Dabi Havalimanı’nda yönlendirme gibi seyahat deneyimleri ile ilgili birçok kolaylık sunuyor.

Etihad Airways Hakkında

2003 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi olarak kurulan Etihad Airways, 2015 yılında 17,4 milyon yolcu taşıdı. Orta Doğu, Avrupa, Amerika, Afrika, Avustralya ve Asya’da hâlihazırdaki uçtuğu veya başlayacağını duyurduğu toplam 116 uçuş noktası bulunan şirketin filosu 120 Boeing ve Airbus uçaktan oluşuyor. Etihad Airways’in ayrıca 71’i Boeing 787, 25 Boeing 777-X, 62 Airbus A350 ve 10 Airbus A380 olmak üzere 204 kesin uçak siparişi bulunuyor.

Etihad Airways’in; Etihad Regional tarafından işletilen, airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Jet Airways, Virgin Australia ve İsviçre merkezli Darwin Airline’da sermaye yatırımları bulunuyor. Airberlin, Air Serbia, Air Seychelles, Alitalia, Etihad Regional, Jet Airways ve NIKI, gibi benzer anlayıştaki havayolu şirketleriyle birlikte oluşturduğu Etihad Airways Partners, yolculara daha gelişmiş bir uçuş ağı ve tarifesi ile daha kapsamlı sadakat programı kazanımları sunuyor. Daha detaylı bilgiye şirketin www.etihad.com adresindeki web sitesinden ulaşılabiliyor.