Esenboğa Havalimanı’nda iftar coşkusu

0
249

DHMİ çalışanları, Esenboğa Havalimanı ve Türkiye Hava Trafik Kontrol Merkezi başmüdürlüklerinin birer gün arayla verdikleri iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

ESENBOĞA BAŞMÜDÜRLÜĞÜNÜN İFTAR COŞKUSU

 

Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğünün iftar programına DHMİ Genel Müdürü Serdar Hüseyin Yıldırım, Genel Müdür Yardımcıları Funda Ocak ve Mehmet Karakan ile Daire Başkan ve Yardımcıları, Havalimanı Başmüdürlüğü Yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

İftar vesilesiyle misafirlere hitap eden Genel Müdür Yıldırım “Böyle mübarek bir Ramazan akşamında sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum.  Bir büyük zatın çok beğendiğim güzel bir sözü ile sizlere seslenmek istiyorum. Tüm hayatınızı Ramazan gibi yaşayın ki ölümünüz bayram gibi olsun” dedi.

 

TÜRKİYE HAVA TRAFİK KONTROL MERKEZİ ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU

 

Öte yandan,  Türkiye Hava Trafik Kontrol Merkezi Başmüdürlüğü de bir iftar programı tertipledi. Programa, Daire Başkan ve Yardımcıları,  Başmüdürlük Yöneticileri ve çok sayıda davetli iştirak etti.

 

Bir arada olmanın getirdiği mutluluk içinde geçen her iki programa katılım yüksek oldu. Çalışanlar, mübarek ramazanın ruhuna uygun bir şekilde bir arada olmanın mutluluğunu yaşatan her iki Başmüdürlük yetkililerine şükranlarını ilettiler.