En İyi Havalimanı Ve Destinasyon Pazarlama Ödülü

0
180

tour expiATM/YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç, tourexpi destinasyon ödüllerinden “en iyi havalimanı ve destinasyon pazarlama ödülüne” layık görüldü.

Bu yıl 9.cusu gerçekleşen Geleneksel Tourexpi Destinasyon Yönetimi Ödül Töreni Berlin’de ITB fuarında Türkiye standında gerçekleştirildi.

Törende, ATM/YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Hamdi Güvenç’e Tourexpi Destinasyon ödüllerinden “En İyi Havalimanı ve Destinasyon Pazarlama Ödülü” verildi.

ATM/YDA Dalaman Havalimanı Genel Müdürü Güvenç’in ödüle layık görülme gerekçesi ise şöyle açıklandı:
“ Uzun yıllardır Dalaman´ın diğer ülkelerden daha fazla turist çekmesi için uluslararası tur operatörleri ve uçak şirketleri ile çok sıkı çalışmalar yaparak Dalaman Bölgesi´nin devamlı olarak uçuş programlarına dahil ettiği, bölgedeki otelci ve turizm acentaları ile yaptığı çalışmalarda yeni ürünler yaratıp bunları uçak şirketlerine ve tur operatörlerine teklif ederek ve turizm yatırımcılarını, uçak şirketlerini ve kamu görevlilerini bir araya getirerek Dalaman Bölgesi´nin uluslararası piyasalarda gündemde kalmasını sağlayarak büyük takdir toplaması”
2015 Tourexpi Destinasyon ödüllerinin, 18.000 yerli ve yabancı turizm profesyoneli, seyahat acentası, tur operatörü ve otel çalışanlarının Türk turizmine katkıları baz alarak verdikleri oylarla belirlendiği bildirildi.
Berlin’deki ITB fuarında Türkiye standında gerçekleştirilen törende, En İyi Turizm Valisi Ödülü, Adana Valisi Mustafa Büyük’e, En İyi Turizm Belediye Başkanı Ödülü Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e, En İyi Otel Müdürü Ödülü Side-Antalya Hemera Oteli Genel Müdürü Nuri İnce’ye, En İyi Otel Sahibi ödülü Recai Çakır’a, En iyi Turizm Şirketi Ödülü Mersin Olcartour’a, Tourexpi 50. Yıl Özel Ödülü Vural Öger’e, Tourexpi Özel Ödülü Vakkas Altınbaş’a verildi.
TourExpi.com; Seyahat Acentalarını ve Seyahat Edenleri Bilgilendiren haber sitesidir. Aynı zamanda detaylı bilgiler sunarak seyahat acentası çalışanı ve otel arasında bir köprü görevi de üstleniyor. Bu amaçla seyahat acentası çalışanları, oteldeki muhataplarının adreslerini ve otelcilerin kenti inter-aktif haberlerini yayımlayabileceği alanlar buluyorlar.

Read more: https://www.marmarisguncel.com/2015/03/13/guvence-en-iyi-havalimani-ve-destinasyon-