Sani Şener en iyi CEO seçildi

0
154

Kurulustan Konuya Iliskin Yapilan Basin Aciklamasi Asagida Bulunuyor:

Sani Şener en iyi CEO seçildi

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener 41. Geleneksel Thomson Reuters Extel Surveys’in Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde, Türkiye’nin “en iyi CEO”su olarak gösterildi. Şener’in yönetimindeki TAV Havalimanları da yatırımcı ilişkileri alanında “Türkiye’nin en iyi şirketi” olarak seçildi.

Dünya genelinde 16 bin fon yöneticisinin değerlendirmesiyle bu yıl 41.’si düzenlenen Thomson Reuters Extel’in Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde, “Yatırımcı İlişkileri alanında TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener Türkiye’nin “en iyi CEO’su” seçildi. Şener ayrıca Avrupa Ulaştırma Sektörü arasında da ilk üç CEO arasında yer aldı. Şener yönetimindeki TAV Havalimanları aynı ankette “en iyi şirket” olurken, Avrupa ulaştırma sektöründe de beşinci sırada yer aldı. Ayrıca TAV Havalimanları Finans Başkan Yardımcısı Burcu Geriş en iyi CFO alanında Türkiye’de 2. seçilirken, Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen “en iyi yatırımcı ilişkileri yetkilisi” alanında birinci oldu.

TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener: “Yatırımcı İlişkileri’ne çok önem veriyoruz. Çünkü yatırımcılarımız bilfiil şirket yönetiminde yok. Onların her zaman bize ve bilgilerimize ulaşabilmesi lazım. Biz bunu sağlıyoruz. Ödüller aslında birer sembol, çalışanlarımızı motive ediyor. Ben esasen tüm operasyonel ve finansal yöneticilerimizi ve de onların başarılarını çok doğru ve açık bir şekilde yatırımcılarımıza ileten Yatırımcı İlişkileri Departmanımızı kutluyorum. Bu onların başarısıdır” dedi.

Thomson Reuters Extel’in Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde, TAV Havalimanları Finans Başkan Yardımcısı Burcu Geriş “Türkiye’de Yatırımcı İlişkileri Alanından En iyi CFO – ikinci ” (Avrupa ulaştırma sektöründe dördüncü),TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen “Türkiye’de En İyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi” (Avrupa ulaştırma sektöründe ikinci), TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Müdürü Ali Özgü Caneri “Türkiye’de En İyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi – sekizinci” (Avrupa ulaştırma sektöründe onbirinci), TAV Havalimanları Yatırımcı İlişkileri Müdürü Besim Meriç “Türkiye’de En İyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi – onüçüncü” (Avrupa ulaştırma sektöründe onyedinci) seçildi.

TAV

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here