En Büyük Gezgin milleri bağışlayacak

0
129

en büyük gezginTHY’nin 25 milyon mil kampanyasında en büyük ödül olan 1 milyon mili kazanan Limak Holding Enerji Üretim Genel Müdürü Taner Ercömert kazandığı milleri bağışlayacağını açıkladı.

Türk Hava Yolları’nın Miles&Smiles kredi kartı üyeleri için düzenlediği 25 milyon mil kampanyasının sonuçları geçen hafta açıklandı. Kampanyanın en büyük ödülü olan 1 milyon mili ise Limak Holding Enerji Üretim Genel Müdürü Taner Ercömert kazandı. Söz konusu mil ödüllerinin sahipleri noter huzurunda çekiliş yapılarak belirlendi. 1 milyon mil ödülünün Ercömert gibi üst düzey bir yöneticiye çıkması sosyal medyada çok konuşuldu. Konuyla ilgili olarak hürriyet.com.tr’ye açıklama yapan Ercömert ‘söz konusu milleri bağışlayacağını’ ifade etti.

Hürriyet’in haberine göre; Ercömert, “Ben söz konusu yarışmaya Taner Ercömert adına şahsi bir başvuru yaptım. Bunun şirketimle bir alakası yok. Milli Piyango gibi bir şey bu. Milyonlarca kez başvuru yapılan bir yarışma” dedi. Limak’ın 3. havalimanı yapan bölümünde çalışmadığını vurgulayan Ercömert, “20 senedir Miles&Smiles kredi kartım var. O kartı aldığımda Limak’ta bile değildim” dedi. Yarışmaya kaç kez başvurduğunu sorduğumuzda Ercömert, “Birkaç defa başvurdum” dedi. Milleri bağışlamayı düşündüğünü ifade eden Taner Ercömert, “Prosedür nasıl olur bilmiyorum ama bu milleri öğrencilere bağışlamayı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

273 BİN 190 KİŞİ KATILDI
THY’nin 25 milyon mil kampanyasına 273 bin 190 kişi katıldı. Söz konusu kişiler 2 milyon 665 bin 954 kere başvuruda bulundu. Bir kişi ortalama 9.7 kez başvuru yaptı. Çekiliş sonunda 1 kişiye 1 milyon mil 100 kişiye 240 bin mil hediye edildi. Çekiliş 04.03.2015 tarihinde İstanbul’da noter huzurunda ve halka açık gerçekleştirildi.

LOJİPORT