Emirates’ten minik yolculara yepyeni ve eğlenceli yol arkadaşları

0
124

Emirates, uçaklarında yolculuk yapan çocuklar için, yeni Emirates Fly with Me oyuncak koleksiyonu ve Lonely Planet Kids aktivite çantalarını tanıttı.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, sadece yetişkin yolcularındeğil, okul öncesi ve okul çağındaki çocukların da keyifli bir yolculuk gerçekleştirmesi için, sunduğu yeniliklere devam ediyor. Havayolu, Emirates Fly with Me oyuncak koleksiyonu ve Lonely Planet Kids aktivite çantaları ile uçaklarında yolculuk yapan minik yolculara benzersiz bir uçuş deneyimi sunuyor.

Yeni oyuncaklar, geçen yıl yapılan sosyal medya yarışmasında yolculardan en çok oy alan dört karakterden oluşuyor. Son üç yılda Emirates’in uçuşlarında oyuncak olarak yer alan 17 karakter arasında, yeni ürünler için seçilen en iyi dört karakter; Aslan Lewis, Panda Peek U, Penguen Ernie ve Fil Savanna… Yeni koleksiyon, tüm uçuşlarda ve uçaklardaki tüm sınıflarda yerlerini aldı.

Uçakta aile deneyimi

Yeni koleksiyon, kısa uçuşlarda iki yaşına kadar olan bebeklere yönelik titreşimli bir pelüş oyuncağı da içeriyor. Bu sevimli yol arkadaşı, ayrıca bebek arabasına takılabiliyor. Emirates, bu sene özellikle 3-6 yaş arasındaki çocuklara yönelik yeni bir ürün gamı daha tanıttı. Bu yaş grubundaki çocuklara, uçuş sırasında kendilerini meşgul edecek bulmaca, oyun ve çıkartma içeren bir seyahat çantası veren Emirates, uzun süreli uçuşlarda, bebeklere, battaniye olarak da kullanılabilen pelüş oyuncak verirken, yaşı daha büyük olan çocuklara ise, içinde aktivite setleri olan bir pelüş sırt çantası sunuyor.

Emirates, 7 ila 12 yaş arasındaki çocuklara, dünyada daha çok şey keşfetmeleri için ilham vermek üzere, sevilen Fly with Me Lonely Planet Kids aktivite çantalarını da takdim etmeye devam ediyor. Nostaljik ürünlere benzeyen, teması seyahat olan, Emirates için özel olarak tasarlanmış eğitici seyahat kitapları ve aktivite setleri ile dolu bu çantalarda, dünya ile ilgili inanılmaz bilgiler, çocukların yaratıcılıklarını kullanmalarına yarayan el işi ürünler, şehirlerin resmedildiği daha birçok ürün bulunuyor.

Ayrıca uçakta, 3 ila 8 yaş arasındaki çocuklar için, bulmacalar ve aktiviteler içeren Fly with Me dergisi de bulunuyor.

Bebekleri ile seyahat eden aileler, bebeklere özel bir hediye paketinin de sahibi oluyor. Bu pakette, Emirates’in ikonik Little Traveller karakterlerinin yanı sıra, rahat bir seyahat için gerekli olan tulum, kaşık, bebek el bezleri, alt değiştirme minderi, bebek bezi, pişik kremi ve bebek bezi çantası gibi ürünler bulunuyor.

Uçak içinde sınırsız eğlence

Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice, uçuş sırasında tüm aileyi eğlendirmeye yönelik, 40 dilde yayın yapan 3,500 kanal ve 100’den fazla çocuk kanalını içeriyor. Bu yaz en son gişe rekorları kıran filmler olan Avengers Infinity War, Isle of Dogs, Rampage ve Tomb Raider’ın yanı sıra, Coco, Ferdinand ve Peter Rabbit gibi ünlü aile filmleri de dahil, 180’den fazla özel çocuk içeriği bulunuyor. Genç gezginler, rahat bir kullanımı ve üstün ses kalitesi olan, özel tasarım kulaklıkları kullanarak, uçak içi eğlence imkanlarının keyfine varabiliyor. uTalk üzerinden sağlanan yeni dil videoları da yolculara, ziyaret etmekte oldukları ülkelerin dillerinden sözcükler öğrenme imkanı sağlıyor.

Emirates’in 170’den fazla uçağı, bu yazın spor turnuvalarını ve gerçek zamanlı haber güncellemelerini anında yayınlayan Live TV ile donatılmış durumda… Emirates filosunun yüzde 99’unda Wi-Fi mevcut ve her kabin sınıfındaki yolcular, 20 mb ücretsiz internet kullanım hakkına sahip. Emirates Skywards üyeleri, uçuşları boyunca, bulundukları mil statüsü ve uçtukları kabine bağlı olarak, ücretsiz Wi-Fi hizmetinden, sınırsız olarak ya da indirimli veri planlarına uygun şekilde yararlanabiliyor.

Yerdeki konfor

Emirates, özellikle programları yoğun olan yolcular, gruplar ve ailelere daha rahat bir check-in imkânı sağlamak üzere, evden check-in yapma hizmeti veriyor. Bu servis, Emirates yolcularının, check-in işlemlerini, evleri, otel ya da ofisleri gibi, Dubai’deki herhangi bir yerden tamamlama ve bagajlarının uçuşlarından önce havaalanına taşınmasına imkân tanıyor. Bu işlemlerin ardından da yolcular, havaalanına geldiklerinde, check-in masalarını geçerek doğrudan pasaport kontrol noktasına devam edebiliyorlar. Bu hizmet, seyahat başına 7 bagaja kadar 95 dolar ücret karşılığında veriliyor ve her ek bagaj için fazladan ücret alınıyor.

Yer hizmetlerinde, Emirates, ailelerin seyahat deneyimini, Dubai Uluslararası Havaalanı’nda özel olarak ayrılmış bir aile check-in alanı ve ücretsiz bebek arabası kullanma imkanları ile birlikte, havaalanlarının birçoğunda öncelikli biniş fırsatı sunarak artırıyor. Dubai’deki Emirates yolcu salonlarına giren yolcuların çocukları, kaliteli video oyunları ve Sony PlayStation terminallerinin olduğu, özel ayrılmış oyun alanının keyfini çıkarabiliyorlar. Salonlar ayrıca, bebeklerin beslenmesine yönelik bebek bakım odalarına da sahip.

Ayrıca, tüm Emirates yolcuları, bu yaz her gün, yoğun uçuş saatlerinde, ikram edilen Emperor dondurmasının tadını çıkarmaya devam ediyor. Emirates, dondurulmuş ikramlarını sunmayı, 31 Ağustos tarihine kadar sürdürecek. Dondurma, yerel olarak, Emirates Flight Catering (EKFC) servisi tarafından, Çikolata, Vanilya, Hurma & Arap Kahvesi, Mango Sorbe ve Limon Sorbe olmak üzere beş lezzeti içerecek şekilde üretiliyor. Emperor markalı dondurma, ayrıca, Dubai’deki Emirates yolcu salonlarının yanı sıra, bazı uçuşlarda ve tüm First Class ve Business Class müşterilerine servis ediliyor.

Tek başına uçan 5 ila 15 yaş arası çocuklar veya ailelerinden ya da refakatçilerinden ayrı bir kabin sınıfında seyahat eden 8 yaş altı çocuklar, havaalanı ya da uçuş esnasında yardım almak üzere, Emirates’in, refakatçileri olmayan küçüklere yönelik hizmetinden yararlanabiliyorlar.

Emirates Skywards ‘My Family’

Emirates ve flydubai’nin sadakat programı olan Emirates Skywards, son günlerde, aile seyahatlerinden daha fazla fayda elde edilmesini sağlamak üzere, ‘My Family’ adlı zenginleştirilmiş hizmetini de tanıttı. Program, aile üyelerine, Emirates uçuşlarında kazanılan Skywards Millerinin yüzde 100’e kadar olan kısmını biriktirmelerine ve ödülleri, geçmişe oranla daha hızlı kullanmalarına imkân tanıyor.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 86 ülkede 161 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 16 uçuşu bulunuyor.

Standard 12 Months Usage Refer To T&C’s

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here