Emirates’ten Çok Özel İndirim Fırsatı!

0
112
£×

Emirates’ten Çok Özel İndirim Fırsatı!

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 18 Şubat- 3 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarda,Business Class’ta 9 noktaya iki hafta boyunca avantajlı fiyatlar sunuyor

Emirates Havayolu, 18 Şubat- 3 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı satın alınan Business Class biletlere özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 18 Şubat- 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Maldivler, Mauritius, Seyşeller ve Phuket gibi Emirates Havayolu’nun popüler uçuş noktalarına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na özel fiyatlar sunan Emirates, bu kampanya kapsamında İstanbul Atatürk Havalimanı’na da özel fırsatlar sunuyor. İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı fırsatlardan yararlanmak isteyen yolcular, fiyatları https://www.emirates.com.tr/ sitesinden kontrol edilebilirler.

Destinasyon Ücret
Bali (Denpasar) 2.739 $
Bangkok 2.839 $
Kolombo 3.539 $
Hanoi 3.039 $
Ho Chi Minh City (Saygon) 3.039 $
Maldivler 3.339 $
Mauritius 3.329 $
Phuket 2.839 $
Seyşeller 2.639 $

Tropik cennet adaları Phuket, Mauritius ve Seyşeller

Tatil severlere farklı alternatifler sunan, Tayland’ın en geniş adası Phuket’e Business Class bilet fiyatları kişi başı 2.839 Dolar’dan başlıyor. Büyüleyici manzarası, yağmur ormanları, bol seçenekli Thai mutfağı, Kata Plajı, Khao Rang Tepesi ile dikkat çeken Phuket, denizi ve muhteşem doğasıyla eğlenceli aktivitelere ev sahipliği yapıyor

Berrak denizinin yanı sıra yemyeşil doğası ile dikkat çeken Mauritius için Business Class bilet fiyatları 3.329 Dolar’dan başlıyor. Mauritius, kültürel ve turistik alanlarıyla, seyahat severlere deniz ve güneşin yanı sıra pek çok seçenek sunuyor.

Seyşeller için ise Business Class bilet fiyatları 2.639 Dolar’dan başlıyor. Kristal berraklığındaki denizi, bembeyaz kumsalları ve yemyeşil doğasıyla büyüleyen Seyşeller; yıl boyunca yelkencilik, şnorkelli dalış, hiking, golf, yürüyüş gibi spor aktivitelerine de olanak tanıyor.

Beyaz kum plajları ve kristal mavisi sularıyla doğal güzelliğe sahip Maldivler için Business Class bilet fiyatları kişi başı 3.339 Dolar’dan başlıyor. Beyaz kumsallarıyla birlikte nefes kesen sualtı manzarasıyla yeryüzündeki cennet mekân Maldivler, güneş ve su ülkesi olarak da biliniyor.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyenler biletlerini www.emirates.com.trsitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acenteleri üzerinden satın alabiliyor.

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için:

Emirates Türkiye Ofisi: 0212 315 45 45 / www.emirates.com.tr

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 157 noktaya taşıyor. Emirates, İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 18 uçuş gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here