Emirates, Yeni Boeing 777 Kabinleri ile Yolculuğa Başladı!

0
201

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Boeing 777-300ER uçaklarının tamamen yenilenen First Class kabinlerini yolcularının kullanımına sundu.

Emirates, tamamen değişen First Class özel süitlerin yanı sıra yenilenen Business ve Economy Class kabinleri ile yeni Boeing 777-300ER uçaklarını müşterilerin beğenisine sundu.

Yeni Emirates kabinleri, geçen ay Dubai Airshow‘da ilk kez görücüye çıktı ve ziyaretçilerin büyük beğenisini topladı. Ayrıca bu etkinlik, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerin Emirates’in son uçak içi hizmetlerinin ilk resimlerini, videolarını ve yorumlarını inceleyebildiği uluslararası bir heyecanı da beraberinde getirdi.

Emirates’in yeni kabinli 777-300ER uçağı, Dubai Airshow’daki ilk sunumundan sonra şimdi Dubai Brüksel rotasında faaliyete geçti. Emirates’in EK183 sefer sayılı ilk uçuşu, tam First Class kabin de dahil olmak üzere 288 yolcu ile 1 Aralık tarihinde Brüksel uçuşuna başladı.

Emirates, 1985 yılındaki ilk lansmanından bu yana endüstriye olan ilgisini artıran başarılı yenilikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Boeing 777 ve Airbus A380 filosu, ödüllü uçak içi eğlence sistemi ‘ice’ ile her sınıfa benzersiz bir eğlence imkânı ve ayrıca, mobil, wi-fi internet, e-posta ve telefon hizmetleri aracılığıyla da sınırsız uçak içi bağlantı keyfi sunuyor.

Emirates, Boeing 777 uçaklarının dünyadaki en büyük operatörüdür ve bu modern ve geniş gövdeli uçakların 166’sı Dubai üzerinden altı kıtaya hizmet vermektedir.

Yeni B777-300ER’nin kabin turunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 84 ülkede 157 destinasyona taşıyor. 268 adet geniş gövdeli Airbus ve Boeing uçakla faaliyet gösteren Emirates’in toplam değeri 95 milyar doların üzerinde 244 uçak siparişi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here