Emirates Skywards’tan Dubai Alışveriş Festivaline Özel Ortaklık

0
163

Emirates Skywards’tan Dubai Alışveriş Festivaline Özel Ortaklık

Emirates Skywards, The Dubai Mall ile ortaklık yaparak, üyelerine Dubai Alışveriş Festivali sırasında sürpriz mil kazanma şansı sunuyor. Her hafta, kazanan şanslı üyelere 100,000 Skywards Mili veriliyor

Dubai Alışveriş Festivali sırasında, The Dubai Mall’da bir parça alışveriş terapisine ne dersiniz? Dünyadaki en büyük alışveriş festivali, 6 hafta boyunca devam ediyor ve 2 Şubat 2019 tarihine kadar alışveriş yapan herkese, benzersiz alışveriş deneyimi sunuyor.

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı olan Emirates Skywards, The Dubai Mall ile ortaklık kurarak, bu Dubai Alışveriş Festivali’nde, üyelerine alışveriş yapmak için beş önemli neden sunuyor.

1.The Dubai Mall’daki harcamalarınızdan Skywards Milleri kazanın: Emirates Skywards üyeleri, The Dubai Mall’da, 100 AED’nin üzerindeki tüm alışverişleri için harcadıkları her 1 ABD doları başına bir Skywards Mili kazanabiliyorlar. Üyelerin, sadece The Dubai Mall uygulamasını indirmeleri, Emaar Malls Ödül Programına kaydolmaları, Emirates Skywards hesaplarından, uygulamaya bağlanmaları ve ardından da Millerinin hesaplarına geçmesi için, alışveriş fişlerini taratmaları gerekiyor.

Emirates Skywards üyeleri, 200 restoran, dünya standartlarında eğlence mekanları ve 1.300’ün üzerinde mağazaya ev sahipliği yapan The Dubai Mall’da alışveriş yaparak Skywards Milleri kazanabiliyor.

Üyeler, hizmet hakkında daha fazla bilgiye, Emirates Skywards web sitesi üzerinden ulaşabilirler.

2. Haftalık 100,000 Skywards Milinin şanslı kazananı siz olabilirsiniz: Emirates Skywards, Dubai Alışveriş Festivali süresince altı hafta boyunca, her hafta, bir kura çekimi organizasyonu yapacak ve rasgele çekilecek olan kurada kazanan kişi 100,000 Skywards Mili elde etme hakkına sahip olacak. The Dubai Mall uygulamasındaki, her gün için 300 AED ya da üstü bir bedeldeki alışveriş fişlerini taratan Emirates Skywards üyeleri, o haftanın kurasına, otomatik olarak girmiş olacak. Üyeler, The Dubai Mall’da ne kadar çok alışveriş yaparsa, kazanma şansları, o derece artacak. Daha fazla bilgi için

3. Emirates Skywards ortak markalarının kartları ile daha fazla Mil kazanın: Bu Dubai Alışveriş Festivali döneminde, The Dubai Mall’da alışveriş yaparken Emirates Skywards ortak markalı kartlarının kullanılması sayesinde, üyelerin, tek bir satınalma işleminde bile daha fazla Mil kazanması mümkün olacak. Emirates Skywards üyeleri, bu linki kullanarak şu andaki ortak markalı kart ortaklarını ve ilgili koşul ve şartları inceleyebilir.

4. Gelecek tatilinize daha da yaklaşın: Emirates Skywards üyeleri, kazanmış oldukları Skywards Millerini, Emirates, flydubai ve diğer global havayolu ortaklarındaki uçuşlar için kullanabiliyor. The Dubai Mall’da, ister market ürünleri, ister özel bir akşama yönelik elbise satın alınıyor olsun, Emirates Skywards üyelerinin, biriktirdikleri bu Milleri kullanarak, bir sonraki tatilleri için uçak biletleri satın almaları mümkün.

5. Alışveriş harcamalarını, daha fazla alışveriş için kullanın: Emirates Skywards üyeleri ayrıca, Skywards Millerini, otel konaklamaları, alışveriş, restoran ve global spor ve kültür etkinliklerine erişim imkânı da dahil, dünyadaki yüzlerce ortağın sunduğu hizmetlerden faydalanmak için kullanabiliyorlar.

Emirates Skywards hakkında

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, her biri kendine özgü imtiyazlara sahip olan, Blue, Silver, Gold ve Platinum olmak üzere dört aşamalı üyelik imkânı sunuyor: Emirates Skywards üyeleri, Emirates, flydubai ya da ortak havayolları ile uçtuklarında ya da programın belirlemiş olduğu oteller, araç kiralama şirketleri, finans, dinlence alanlarındaki ortak kuruluşlarından yararlandıklarında, Skywards Milleri kazanıyorlar. Skywards Milleri ile Emirates ve diğer Emirates Skywards ortak havayolları, uçuş güncellemeleri, otel gecelemeleri, bölge gezileri ve özel alışveriş imkanları gibi, birçok ödül kazanılabiliyor.

Emirates Skywards’ı, https://www.emirates.com/skywardsya da https://skywards.flydubai.com/en/login adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 85 ülkede 157 noktaya taşıyor. Emirates, İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 18 uçuş gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here