Emirates Skywards, Üyelerini Daha Fazla Uçmaya ve Kazanmaya Davet Ediyor

0
209

Emirates Skywards, Üyelerini Daha Fazla Uçmaya ve Kazanmaya Davet Ediyor

Skywards üyeleri, Mart ayında Emirates ve flydubai ile gerçekleştirdikleri her uçuşta, 4 kata kadar daha fazla Mil kazanabiliyor.

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, tüm yeni ve eski Skywards üyelerine yönelik, yeni ve kısa süreli bir mil programı başlatıyor.

Söz konusu kampanya, Emirates ve flydubai için, 10 Nisan- 27 Haziran 2019 ile 6 Eylül -30 Kasım 2019 tarihleri arasında seyahat etmek üzere, 20-31 Mart 2019 tarihleri arasında, Economy ve Business Class için yapılan rezervasyonlar için geçerli olacak. Üyelerin ayrıca, Emirates Airline Vakfına bağışta bulunarak bir milyon Mil kazanmaları da mümkün olacak.

Üyeler, kampanya kapsamında geçerli seyahat süresinde, ilk uçuşlarında, normal Millerinin yanında, %100 daha fazla Skywards Mil ödülü elde edecek. Yine kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde, üyeler Emirates veya flydubai ile ikinci uçuşlarında %200 ve üçüncü uçuşlarında ise %300 daha fazla Skywards Mili kazanacak.

Bu uygulama kapsamında kazanılan Skywards Milleri, Emirates ya da flydubai’deki uçuşlarda ya da sınıf yükseltmelerinde kullanılabiliyor. Örneğin, uygulamanın geçerli olduğu süre boyunca, Dubai ile Londra Heathrow Havaalanı arasında, Economy Flex Plus’ta üç gidiş dönüş uçuş gerçekleştiren bir Skywards üyesi, uygulama sayesinde, Dubai ile Londra arasında, Economy Class’ta bir gidiş-dönüş uçuşu ödülü kazanmaya yetecek sayıda Mil elde edebilecek.

Üyelerin, uygulamadan yararlanabilmesi için, online kayıt yaptırması ve Emirates uçuşları için Saver, Flex ya da Flex Plus ve flydubai uçuşları için ise, Value, Flex ya da Business Only ücretlendirmelerinden birisini seçmesi gerekiyor.

Uygulama için nasıl kayıt olunacağı ile ilgili bilgiler de dahil, daha fazla ayrıntıya, Emirates Skywards web sitesinden ulaşılması mümkün.

Emirates Skywards üyeleri ayrıca, Emirates uygulamasındaki Skywards kısmından, bu özel hizmetle ilgili en son bilgilere ulaşabilirler.

Uygulamanın Detayları
Geçerlilik: Tüm yeni ve eski Emirates Skywards üyeleri uygulamadan yararlanabiliyor
Rezervasyon Dönemi: 20-31 Mart 2019 
Seyahat Dönemi:
 10 Nisan-27 Haziran 2019 ve 6 Eylül-30 Kasım 2019
İlk uçuş: Normal Skywards Milleri + %100 Skywards Mil Ödülü
İkinci uçuş: Normal Skywards Milleri + %200 Skywards Mil Ödülü
Üçüncü uçuş: Normal Skywards Milleri + %300 Skywards Mil Ödülü

Bağış yaparak “Mil Milyoneri” olma şansı elde edebilirsiniz

Emirates Skywards sadakat programının üyeleri, ayrıca, iyi bir amaç için yardım projesine, 5 dolar bağışta bulunarak, bir milyon Skywards Mili kazanma şansını elde edebilirler. 18. Yılını kutlayan ‘Thanks a Million’ kampanyası ile elde edilen gelir, ihtiyaç sahibi çocuklara, korunak, gıda, sağlık ve eğitim hizmetine erişim imkânı veren, çocukların sahip oldukları potansiyeli kullanabilmelerine yardım etmeye odaklı bir sivil toplum kuruluşu olan Emirates Airline Vakfı’na bağışlanacak.

500,000 Skywards Mili ve bir milyon Skywards Mili için yapılacak olan iki çekilişin kazananları, 30 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Dubai Dünya Kupası etkinliğinde duyurulacak. Bağış yapma ile ilgili daha fazla bilgiye, buradan ulaşabilirsiniz: (link)

Emirates Skywards hakkında

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, her biri kendine özgü imtiyazlara sahip olan, dört aşamalı üyelik imkânı sunuyor: Blue, Silver, Gold ve Platinum. Emirates Skywards üyeleri, Emirates, flydubai ya da ortak havayolları ile uçtuklarında ya da programın belirlemiş olduğu oteller, araç kiralama şirketleri, finans ve alışveriş alanlarındaki ortak kuruluşlarından yararlandıklarında, Skywards Milleri kazanıyorlar. Skywards Milleri ile Emirates ve diğer Emirates Skywards ortak havayolları, uçuş güncellemeleri, otel konaklamaları, bölge gezileri ve özel alışveriş imkanları gibi, birçok ödül kazanılabiliyor.

Emirates Skywards’ı, https://www.emirates.com/skywards

ya da https://skywards.flydubai.com/en/login adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 86 ülkede 158 noktaya taşıyor. Emirates, İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 18 uçuş gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here