Emirates Skywards sadakat programı, sınırlarını daha da genişletti!

0
154

Emirates Skywards sadakat programı, sınırlarını daha da genişletti!

Emirates Skywards, flydubai’nin sık yolculuk yapanlara yönelik programı olan OPEN’ın yerini alarak hem Emirates Havayolu hem de flydubai’nin sadakat programı oldu.

Sadakat programındaki düzenleme ile Emirates Skywards üyelerinin, her iki havayolu ile yaptıkları uçuşlarda, Skywards Milleri ve Statü Milleri kazanmalarına imkân tanınıyor. Eski OPEN üyeleri, flydubai ile Mil kazanmaya devam etmek için, Emirates Skywards üyesi olabilecek.

Her iki havayolu şirketine yönelik sadakat programındaki düzenleme, Emirates ve flydubai’nin genişletilmiş küresel ağı dahilindeki ortak uçuşlar ve havaalanı operasyonlarını da içeren çeşitli ortaklıklar üzerine kuruldu.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher konuya dair yaptığı açıklamada: “Sadakat programımızın hem Emirates Havayolu hem de flydubai’yi de içerecek şekilde genişletilmesinden dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bu stratejik hamle, üyelerimize, genişletilmiş küresel ağımızda Mil kazanarak harcama konusunda daha fazla fayda ve her iki havayolu şirketinin önemli imtiyazlarını kazandıracak,” dedi.

Emirates Skywards üyeleri, tüm flydubai uçuşlarından Skywards Milleri ve Statü Milleri kazanabilecekler. Üyeler ayrıca, Skywards Milleri ya da nakit Mil kombinasyonunu, flydubai uçuşlarını* rezerve etmek ve önceden sipariş edilen yemekler ya da diz mesafesi geniş koltuk gibi ekstralar için ödeme yapmak üzere kullanabilecekler.

Yardımcı Gelirler Başkan Yardımcısı Nahed Al Kheily ise, “Her iki havayolu şirketinin yolcularını, tek bir program altında bir araya getiriyoruz; Emirates ve flydubai ortaklığının avantajlarından yararlanmalarını sağlayarak, sadakatlerini ödüllendiriyoruz,” dedi.

Emirates Skywards üyeleri, seçtikleri uçuşa yönelik her bir ücret türü için kaç Mil kazanabileceklerini görmek üzere, Emirates web sitesindeki Mil Hesaplayıcısını kullanabilirler.

Emirates Skywards Silver, Gold ve Platin üyeleri, flydubai ile uçarken, seyahat ettikleri sınıfa bakılmaksızın, flydubai’nin Business Class kontuarlarındaki öncelikli check-in ve ekstra bagaj imkanları da dahil, önemli faydalar elde edebilecek. Ayrıca, yeni Emirates Skywards üyeleri, üyeliklerinden itibaren ilk altı ay içerisinde, ilk Emirates ya da flydubai uçuşunu gerçekleştirdiklerinde, ilk uçuş bonuslarını da alacaklar.

Emirates Skywards programı, üyelere, çok geniş kapsamda uçuş hizmeti, seyahat ve life style alanlarındaki verilen ödüllere ulaşabilmeleri ve Mil kazanabilmeleri için daha fazla fırsat sağlamak üzere sürekli olarak geliştirilmektedir.

Geçtiğimiz üç ayda, program, üyelerine, Skywards Millerinin satın alınması, hediye olarak verilmesi ve devredilmesine yönelik indirilmiş fiyat imkanları sunarak, Millerini biriktirmelerinde ve yönetmelerinde, arttırılmış bir esneklik imkânı temin ederek, ‘My Family’ programını lanse etmişti.

Emirates Skywards, Dubai İslam Bankası (DIB) da dahil olmak üzere Dubai BAE ortaklıkları ile Emirates Skywards DIB kredi kartları ve Emaar Mall ile Dubai Mall’da yapılan alışverişlerde Skywards Milleri kazanmak için portföyünü genişletti

* (FZ uçuş numarası ile) flydubai tarafından gerçekleştirilen tüm uçuşlar.

Emirates Skywards hakkında

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, her biri kendine özgü imtiyazlara sahip olan, dört statüden oluşan üyelik imkânı sunuyor: Blue, Silver, Gold ve Platin. Emirates Skywards üyeleri, Emirates, flydubai ya da ortak havayolları ile uçtuklarında ya da programın belirlemiş olduğu oteller, araç kiralama şirketleri, finans ve yaşam tarzı alanlarındaki ortak kuruluşlarından yararlandıklarında, Skywards Milleri kazanıyorlar. Skywards Milleri ile, Emirates ve diğer Emirates Skywards ortak havayolları, uçuş güncellemeleri, otel gecelemeleri, bölge gezileri ve özel alışveriş imkanları gibi, birçok ödül kazanılabiliyor.

Daha fazla bilgi için, https://www.emirates.com/skywards adresini ziyaret ediniz.

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 86 ülkede 161 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından haftada toplam 16 uçuşu bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here