Emirates Skywards, Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı

0
91

Emirates Skywards, Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı

Emirates Havayolu’nun sadakat programı olan Emirates Skywards, 10. yıllık Sadakat Ödülleri 2018’de, ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, FlightGlobal ve Global Flight tarafından 6 Şubat’ta, Bangkok’ta her yıl düzenlenen 10. Sadakat Ödülleri 2018’de sadakat programı Emirates Skywards ile ‘Yönetimde Mükemmeliyet’ ödülünü aldı.

Ödül, stratejik düşünme, ekip liderliği, iş dönüştürme ve yenilikçi stratejik yön belirleme gibi alanlara dayalı olarak veriliyor. Son 12 ayda, üyelerinin etkileşimini artırmak üzere, verilere dayalı uygulamalardan yararlanan Emirates Skywards, sadakat programı ile üyeleri tarafından oldukça kabul gören, tahmine dayalı veri modelinden yararlanan, daha kişisel hale getirilmiş hizmetler sunuyor.

Emirates Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Nejib Ben Khedher konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Veri biliminden yararlanarak, sık uçan yolcuları tanıyarak, zamanında ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz. Hizmetler, standart olanlara göre, 13 kat daha fazla yanıt verme oranı oluşturdu ve üyelerin katılımında sürdürülebilir bir değişim olduğunu gösterdi” dedi.

Emirates Skywards dünyanın her yerinde 20 milyondan fazla üyeye sahip ve üyelerine büyük bir değer, seçim imkânı ve esneklik sunuyor. Müşteri memnuniyetine odaklanan sadakat programı, sürekli olarak, mil kazıp harcayarak, daha kusursuz bir deneyim sağlamak için, ağırlama, kara seyahati ve yaşam tarzı alanlarında ortaklıklar arıyor. Emirates Skywards ayrıca, FlyDubai, Easyjet ve Qantas ile stratejik ortaklıklara sahip ve üyelere, küresel seyahat noktalarının en geniş ağlarından birine erişim imkânı sağlıyor.

Önde gelen sadakat yönetimi uzmanlarından oluşan bir panelin belirlediği ödüller, sadakat etkinliği ile her yıl veriliyor. Onuncu yılını kutlayan Flightglobal/Global Flight Sadakat etkinliği, önde gelen seyahat sadakat yönetimi konferans ve forumlarından birisi olarak faaliyetine devam ediyor.

Ödüller, ürünleri ile kuruluşlar ve müşterileri için, fazladan fayda sağladığını gösterebilen şirketlere veriliyor.

Emirates Skywards hakkkında

Emirates’ in ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, her biri kendine özgü imtiyazlara sahip olan, dört aşamalı üyelik imkânı sunuyor: Blue, Silver, Gold ve Platin. Emirates Skywards üyeleri, Emirates ya da ortak havayolları ile uçtuklarında ya da program’ın belirlemiş olduğu oteller, araç kiralama şirketleri, finans, dinlence ve yaşam alanlarındaki ortak kuruluşlarından yararlandıklarında, Skywards Milleri kazanıyorlar.

Yolcular, Skywards Milleri ile Emirates ve diğer Emirates Skywards ortak havayolları, uçuş sınıfı yükseltmesi, otel konaklamaları, bölge gezileri ve özel alışveriş imkanları gibi, birçok ödül kazanılabiliyor.

www.emirates.com/skywards

FlightEvents hakkında

FlightEvents, havacılık profesyonellerini hedefleyen havacılık profesyonelleri tarafından tasarlanan küresel konferansların önde gelen uzmanıdır. Endüstrinin her kesiminde, yüksek kalitede öğrenme ve sosyal ağ oluşturmaya yönelik fırsatlar sunmaktadır. FlightGlobal’in sahip olduğu bir kuruluştur.

FlightStats ve Diio’yu bünyesinde barındıran FlightGlobal, havacılık ve seyahat ile ilişkili işletmelere, büyüme verimliliklerini yönlendirmelerinde, riskleri değerlendirmelerinde ve müşteri memnuniyetini arttırmalarında yardımcı olmaktadır.

Şirket, veri çözümlerini, API’leri, çevrimiçi araçları, endüstri anlayışı ve uzman önerilerini destekleyen, benzersiz veritabanları, teknoloji ve uzmanlık kombinasyonuna sahiptir. Dünyanın her yerinde, FlightGlobal’ın çözümleri, yolculardaki gecikme zamanlarının azaltılması ve seyahat edenlerin deneyimlerinin geliştirilmesi, uzun vadeli planlama konusunun geçerli kılınması ve bu konuda bilgi sağlanması ve risklere maruz kalınma ihtimalinin en aza indirgenmesinde yardımcı olmaktadır.

FlightGlobal, dünya havayolları birliği olan IATA’nın stratejik bir ortağıdır ve bir Aviation 100 Ödülü, Yılın Hava Yolu Değerleme Uzmanı ödülü olarak da bilinir.

 

Global Flight hakkında

1996 yılında kurulan ve merkezi Toulouse/Fransa’da bulunan Global Flight, sadece, seyahat endüstrisindeki müşteri sadakati ve sadakat programları gibi konulara odaklanan, önde gelen bir bağımsız yönetim şirketidir.

Program işletmelerine, geniş bir ölçekte işletme ile ilgili hizmetler sunmanın yanında, Global Flight, sık uçuş yapan kimselere ve şirketlere, sadakat programları alanındaki öncü hizmetleri sunuyor ve sektörün hem kullanıcı hem de işletici yönünü anlamalarına imkân tanıyor.

200’ün üzerinde Sık Uçuş Yapan Yolcu Programı ve yüzlerce diğer seyahat ile ilişkili sadakat programını sürekli takip eden Global Flight, seyahatte sadakat endüstrisindeki 50 farklı şirketle çalışarak geçirdiği 21 yüksek başarı elde edilen yıldan sonra sahip olduğu geçmiş performansın da kanıtladığı, karşılaştırılması mümkün olmayan bir bilgi birikimi ve uzmanlığa sahip.

 

Emirates hakkında:

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Emirates, yolcularını altı kıtada, 84 ülkede 150 noktaya taşıyor. Emirates’in İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan haftada 11 uçuşu bulunuyor. Emirates’in İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşları ise haftada 5 kez olmak üzere Haziran 2018’de başlıyor.