GÜNCEL SON HABERLER

Emirates Skywards+ Programını Tanıttı


79
/ 100


Emirates Skywards, Dünyanın Her Yerindeki Üyelerine Özel Ödüllere Erişim İmkanı Sunacak “Skywards+” Programını Tanıttı

Sadakat programı, üyelerin yıl boyunca ilave ayrıcalıklara kolayca erişebilmesi için küresel, çevrimiçi bir abonelik platformu başlattı.

 

Emirates ve flydubai’nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, 27 milyon üyesinin özelleştirilmiş ödül ve ayrıcalıklara yıl boyunca kolayca erişmesini sağlamak için “Skywards+” çevrimiçi abonelik platformunu başlattı. İlk pilot uygulaması 2019’da seçili üyelerle yapılan Skywards+, artık hesaplarına giriş yapan tüm aktif Emirates Skywards üyeleri tarafından kullanılabilir. Üyeler, 399 Dolar’dan başlayan yıllık abonelik fiyatlarıyla emirates.com.tr üzerinden platforma kaydolabilir ve bonus Skywards Milleri, bonus Statü Milleri, indirimli kabin sınıfı yükseltme, havaalanı dinlenme salonu erişimi, tercihe göre Cash + Miles bilet fiyatları imkanlarından ve çok daha fazla avantajlardan yararlanabilir.

 

Tüm üyelere uygun Skywards+ paketleri

 

Sadakat programı, üyelerin ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş avantajlar sunan farklı Skywards+ paketleri içeriyor. Blue, Silver, Gold ve Platinum üyeler aşağıdaki seçeneklerden birine abone olabilir: Yıllık abonelik ücreti 399 Dolar olan Klasik Paket; yıllık abonelik ücreti 699 Dolar olan Gelişmiş Paket; yıllık abonelik ücreti 999 Dolar olan Premium Paket.*

 

Klasik Paket üyelere yüzde 20 bonus Skywards Mili, yılda iki kez Emirates Business Class Dinlenme Salonu erişimi ve 5 kg ekstra bagaj hakkı sunuyor.

 

Gelişmiş Paket üyelere kabin sınıfı yükseltmede yüzde 20 indirim, 10 kg ekstra bagaj veya 1 parça ilave bagaj* hakkı ve yılda beş kez Emirates Business Class Dinlenme Salonu erişimi sunuyor.

 

Premium Paket üyelerine üst kademe statülere hızlı geçiş ve mevcut statülerini korumak için yüzde 20 bonus Statü Mili, kabin sınıfı yükseltmede yüzde 20 indirim, yılda on kez Emirates Business Class Dinlenem Salonu erişimi ve 10 kg ekstra bagaj ya da 1 parça ek bagaj hakkı* sunuyor.

 

Emirates Skywards, sunduğu birinci sınıf, yenilikçi fırsatlarla sektöre liderlik etmeye devam ediyor. Sadakat programı dünyada bir ilki gerçekleştirerek üyelerine statü geçerlilik sürelerini 2022’ye kadar uzatma imkanı sundu. Geçerlilik süresi Nisan 2020’de dolan Skywards Millerinin geçerliliğini 31 Aralık 2021’e kadar uzatılarak, Emirates Skywards üyelerine Millerini çok çeşitli avantajlar ve ayrıcalıklar için harcamak üzere daha fazla fırsat sağlandı.

 

Emirates Skywards her biri özel ayrıcalıklar kazandıran dört üyelik statüsü sunmaktadır: Blue, Silver, Gold ve Platinum. Üyeler havayolları, oteller ve araç kiralamadan, finans, hobi ve yaşam tarzı markalarına kadar çeşitli  ortaklıklardan Miller kazanabilmektedirler. Skywards Milleri, iş ortağı havayollarından alınacak uçak biletleri, otel konaklamaları, sportif ve kültürel etkinliklerde ağırlama gibi paranın satın alamayacağı deneyimler için de harcanabilir.

 

Daha fazla bilgi için https://www.emirates.com/tr/turkish/skywards/skywards-plus/subscription/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

*Koşullara tabidir.

 

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates’in sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve ücretsiz olarak sunduğu ‘Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası’ sayesinde yolcular, dünyanın neresinde olursa olsun ekstra güvenli bir seyahat deneyimi yaşıyor. Emirates, İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 18 sefer gerçekleştiriyor.

 

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

skywards

Emirates Skywards+ Programını Tanıttı
Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER