GÜNCEL SON HABERLER

Emirates, Expo 2020 Boyunca Dubai’de Yolcularına Yeni Ayrıcalıklar Sunuyor

84 / 100

Emirates, Expo 2020 Boyunca Dubai’de Yolcularına Yeni Ayrıcalıklar Sunuyor

  • Emirates biniş kartını gösteren yolculara, ücretsiz Dubai Frame giriş bileti ve Dubai ile BAE genelindeki 450 farklı noktada özel fırsatlar,
  • Plaj, şehir veya çöl deneyimi yaşamak isteyen yolcular için Dubai otellerinde cazip konaklama paketleri,
  • Test yaptırması gereken EXPO 2020 Dubai ziyaretçilerine ücretsiz PCR testi imkanı sunuyor.

Emirates, altı aylık EXPO 2020 Dubai serüveni boyunca şehre gelecek veya burada konaklayacak yolcularına yepyeni olanaklar sunmaya devam ediyor.

Emirates yolcuları yalnızca biniş kartlarını göstererek, eski ve yeni Dubai’yi panoramik bir açıdan görme imkanı sunan şehrin ikonik ve ilgi çekici yapılarından biri olanDubai Frame’i ücretsiz ziyaret edebilecekler. Ayrıca, yolcular Emirates biniş kartları sayesinde Dubai ve BAE genelindeki 500’ü aşkın seçkin mağaza, restoran ve eğlence merkezindeki cazip indirimlerden ve avantajlardan faydalanabilecekler. Emirates’in sunduğu fırsatlarla ilgili detaylara https://www.emirates.com/tr/turkish/experience/my-emirates-pass/ adresinden ulaşabilirsiniz.  

Dubai’yi ziyaret eden veya Dubai’den aktarma yapan Emirates yolcuları, dünyanın en dinamik küresel şehirlerinden birini keşfetmek için otel konaklama seçeneklerini yolculuk programlarına kolayca dahil edebilecekler. Emirates, yolcularına çok sayıda otel seçeneği ile 100’den fazla konaklama imkanı sunuyor. Bu olanaklar arasında 24 saat özel check-in imkânı, ücretsiz kahvaltı, özel tur fiyatları ve çok daha fazlası bulunuyor. Yolcular kampanya dahilindeki Emirates Dubai otel konaklamaları için kendi seyahat acenteleri aracılığıyla rezervasyon yaptırabilirler.

Dubai’yi ailenizle birlikte mi yoksa yalnız mı keşfetmek istiyorsunuz? Bir şehir turu veya plaj kaçamağı yapmak veya eşsiz bir çöl deneyimi mi yaşamak istiyorsunuz? Dubai’de her bütçeye uygun bir aktivite bulabilirsiniz. 

Bu kış kesinlikle Dubai’de olmak isteyeceksiniz. Dubai birinci sınıf kültürel organizasyonların ve spor müsabakalarının yer aldığı heyecan verici programların yanı sıra, Ekim 2021 ve Mart 2022 ayları arasında düzenlenen Expo 2020 fuarı süresince tüm dünyaya ev sahipliği yapacak. 

Expo 2020’nin Ana Ortağı ve Resmi Havayolu Sponsoru Emirates, 120 uçuşnoktasını Dubai’ye bağlayan uçuş ağıyla Expo 2020’yi ziyaretçileriyle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyor. 

18 yaşın üzerindeki EXPO 2020 ziyaretçilerinin COVID-19 aşılarını tam olarak yaptırmış olmaları, aşı olmayan ziyaretçilerin ise son 72 saat içerisinde alınmış negatif PCR testi sonucuna sahip olmaları gerekiyor. Daha fazla bilgi için bakınız: https://www.expo2020dubai.com/en/news/safety-and-responsibility-measures 

Emirates, Expo 2020 ziyaretçilerine Dubai’ye vardıktan sonra ücretsiz PCR testi yaptırma olanağı sunuyor. Yolcuların Dubai Uluslararası Havalimanı Terminal 3’teki gelen yolcu salonunda kurulan özel test odasında ücretsiz test yaptırmak için Expo 2020 biletlerini göstermeleri yeterli olacak. Ücretsiz PCR testi, Expo 2020 fuar alanında kurulacak test merkezinde de yaptırılabilecek.

Emirates’in güncel promosyonları:

  • Ücretsiz Bir Günlük Emirates Expo Giriş Bileti: Sabırsızlıkla beklenen Expo 2020 mega etkinliği boyunca diledikleri tarihte Dubai’yi ziyaret eden veya Dubai üzerinden seyahat eden Emirates yolcuları, Emirates’ten satın aldıkları her uçuş bileti için ücretsiz bir günlük Emirates Expo Giriş Bileti hakkı kazanacak. Bu promosyonla ilgili daha fazla bilgi için, lütfen kampanyaya  özel sayfayı ziyaret edin. 
  • Dubai’de dakika başına bir mil kazanın: Emirates yolcuları, 1 Ekim 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında Dubai’de geçirecekleri her bir dakika için 1 Skywards Mili kazanma şansına sahip olacak. Programa 31 Mart 2022 tarihinden önce kayıt yaptıran yeni ve mevcut  Emirates Skywards üyeleri kampanyaya  Emirates.com.tr üzerinden kayıt yaptırarak   5000 Mile kadar mil kazanabilirler. Kampanya Expo 2020 Dubai süresince yapılacak seyahatler için 1 Ağustos 2021 ve 31 Mart 2022 tarihleri arasında satın alınan tüm Emirates biletlerinde geçerlidir. Emirates tarafından pazarlanan ve Flydubai tarafından Emirates (EK) uçuş numarası ile gerçekleştirilen uçuşlar da kampanya  kapsamında yer alıyor.

Emirates, uluslararası sınırların açılması ve seyahat kısıtlamalarının hafiflemesiyle birlikte 120 uçuş  noktasında yolcu hizmeti vermeye devam etmektedir ve halen İstanbul’dan Dubai’ye haftada 17 sefer düzenlemektedir.

Emirates ile seyahat:

Sağlık: Birinci önceliği yolcularının sağlığı  olan Emirates, yolculuğun her adımına yönelik bir dizi kapsamlı güvenlik önlemi aldı. Havayolu ayrıca yakın zamanda temassız teknolojiyi uygulamaya koyup sunduğu dijital doğrulama hizmeti kapasitesini artırarak yolcularına bu yaz IATA Travel Pass’i kullanmaları için daha fazla fırsat sunmuştur.

Seyahat güvencesi: Emirates, bu değişken dönemde yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürün ve hizmetlerle sektöre liderlik etmeye devam ediyor. Havayolu yakın zamanda, daha  cömert ve esnek rezervasyon politikalarını uzatarak, çoklu risk içeren seyahat sigortasının kapsamını genişleterek ve yolcu sadakat programının üyelerine mil ve statü geçerlilik sürelerini koruma imkanı vererek yolcularına sunduğu hizmeti  daha da ileriye taşıdı.

Yolculara kendi ülkelerinde hükümetin en güncel seyahat kısıtlamalarını kontrol etmelerini ve seyahat ettikleri noktalardaki seyahat gereklilikleri hakkında bilgi sahibi olmaları tavsiye edilmektedir.

Uluslararası ziyaretçilerin Dubai’ye giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan  adresi ziyaret edin.

https://www.emirates.com/english/help/covid-19/dubai-travel-requirements/

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates’in sektörde bir ilk olma özelliği taşıyan ve ücretsiz olarak sunduğu ‘Çoklu Risk İçeren Seyahat Sigortası’ sayesinde yolcular, dünyanın neresinde olursa olsun ekstra güvenli bir seyahat deneyimi yaşıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777- 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

dubai
Emirates, Expo 2020 Boyunca Dubai'de Yolcularına Yeni Ayrıcalıklar Sunuyor
Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER