Latest Posts

Emirates Biniş Kartı, 2022 Yaz Sezonu İçin Dubai’de Pek Çok Ayrıcalıklı Fırsat Sunuyor

81 / 100

Emirates Biniş Kartı, 2022 Yaz Sezonu İçin Dubai’de Pek Çok Ayrıcalıklı Fırsat Sunuyor

  • Emirates biniş kartını gösteren yolculara Dubai ve BAE’deki yüzlerce noktada özel fırsatlar
  • Emirates Yolcularına Hediye Dubai Marina Cruise gezisi

Bir seyahat belgesinden veya seyahat anısından çok daha fazlası olan Emirates biniş kartınız, bu yaz Dubai’deki en avantajlı ve cazip fırsatların kapılarını açıyor. Emirates, 1 Mayıs – 30 Eylül tarihleri arasında beş ay boyunca, Dubai’ye veya Dubai aktarmalı başka noktalara seyahat eden tüm yolcularına My Emirates Summer Pass ile pek çok  fırsat sunuyor.

Emirates yolcuları yüzlerce mağaza, eğlence ve restoranda sadece biniş kartlarını ve geçerli bir kimlik göstererek Dubai genelinde çok avantajlı indirimlerden faydalanabilecekler. Ayrıca, Mayıs ayı boyunca Dubai’yi ziyaret eden yolcular Arap Körfezi’nden şehrin en ikonik mimarilerinin benzersiz panoramik manzaralarını seyredebilecekleri Dubai Marina Cruise gezisini Emirates’in konuğu olarak yapabilecekler.

Tour Dubai’nin bir saat süren Marina Cruise Turu Gezisine tek girişlik ücretsiz bilet için ön rezervasyon gerekmiyor. Emirates yolcularının gezi yapacakları gün bilet gişesinde dijital veya basılı geçerli bir biniş kartı ve kimlik göstermeleri yeterli olacak. Tekne  gezisi sadece 1-31 Mayıs tarihlerinde 10:00 ve 16:00 saatleri arasında yapılacaktır.

emirates, biniş kartı
Emirates Boeing 777-300ER photographed on August 17, 2015 from Wolfe Air Aviation’s Lear 25B.

Promosyon döneminde Emirates ile Dubai’ye dönüş yapan BAE sakinleri ve vatandaşları da My Emirates Summer Pass kapsamında harika fırsatlardan yararlanabilecekler. Ziyarete gelen arkadaş ve akrabaları da Calvin Klein ve Tommy Hilfiger gibi gözde markaların outlet mağazalarındaki fırsatlardan faydalanabilir veya Bath & Body Works’ten çılgınca alışveriş yapabilirler. Aileler yaz sıcağında ferahlamak için Atlantis Aquaventure’ı tercih edebilir veya IMG world of Adventure’daki adrenalin dolu etkinliklere katılabilirler.

Öğleden sonralarını bir spa merkezinde sakin bir şekilde geçirmek isteyen çiftler Sofitel Spa with L’Occitane’da kendilerini şımartabilir veya Arabian Adventures ile özel bir çöl safarisine çıkarak gün batımında Arabistan antiloplarını izleyebilirler.

Dubai tatilinin olmazsa olmazlarından biri olan otobüsle şehir turunda da indirim geçerli olup tarihi Dubai Koyu’nda bir tekne gezisi sonrası dilediğiniz Rove otelinde yiyecek ve içeceklerde geçerli %20’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Accor Hotels de My Emirates Pass gösterildiği takdirde yiyecek ve içeceklerde %20 indirim sunuyor.

Emirates’in sunduğu fırsatlarla ilgili detaylara www.emirates.com/myemiratespass adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu yaz kesinlikle Dubai’de olmak isteyeceksiniz. Birinci sınıf kültür, alışveriş ve yeme-içme ortamının yanı sıra, şehrin en önemli alışveriş ve eğlence etkinliklerini sunan Dubai Yaz Sürprizleri festivali, etkinlikler ve aile aktiviteleri, özel alışveriş fırsatları, eğlenceli yarışmalar ve harca-kazan promosyonları ile dopdolu bir programla gerçekleşecek.

Emirates Hakkında:

Emirates, dünyayı global merkezi olan Dubai aracılığıyla birbirine bağlayan, dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden biridir. Emirates, bugüne kadar 500’ün üzerinde uluslararası ödül kazandı. Modern, verimli ve rahat uçaklarıyla 1987 yılından beri Türkiye’deki yolcularını Dubai üzerinden dünyaya bağlıyor. Emirates, ikonik çift katlı süperjumbo Airbus A380 ve Boeing 777 – 300ER uçakları ile İstanbul Havalimanı’ndan haftada toplam 17 sefer gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi için: www.emirates.com.tr

biniş kartı

Latest Posts

POPULER