Elektrik faturasını sıfırlayan çözümler bu Zirve’de

0
10222

Elektrik faturalarına gelen zamlardan sonra fabrikalar enerji maliyetlerini düşürecek çözümlerin arayışına girdi. Fabrikalar kendi enerjisini nasıl üretebilir? Enerji verimliliği sağlayacak çözümler nelerdir? Hangi ürünler enerji verimliliği sağlar? Tüm bu sorulara yanıt verecek olan Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi 22-24 Ekim’de İstanbul Yeşilköy’de gerçekleşecek

Fabrikalarda enerji faturaları en büyük gider kalemlerinden birini oluşturuyor. Özellikle son dönemde artan maliyetlerle birlikte firmalar sürdürülebilir kaynakların arayışına girdi. Fabrikalar enerji maliyetlerini düşürmek için enerji verimliliği olan çözümlere yöneliyor ve kendi enerjilerini üretebilecek yatırımlar yapıyorlar.

22-24 Ekim tarihlerinde İstanbul-Yeşilköy WOW Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi enerji maliyetlerini düşürecek çözüm ve uygulamaları bir araya getirecek.

ZİRVEDE HANGİ SORULARA CEVAP BULUNACAK?

Kendi enerjisini üreten fabrikalar için ciddi devlet desteklerinin olduğu bir dönemde, fırsatları değerlendirmek ve bu konuda bilgi sahibi olmak için zirvede, şu konulara ayrıntılı olarak cevaplar aranacak.

-Fabrikalar kendi enerjisini nasıl üretebilir?

-Enerji verimliliği sağlayacak olan çözümler nelerdir?

-Hangi ürünler enerji verimliliği sağlar?

Tüm bu sorular, cevaplarıyla birlikte Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi ve Sergisi’nde detaylı bir şekilde işlenecek. Kendi enerjisini üreten firmaların temsilcileri, zirve boyunca sürecek panellerde kendi sektörel deneyimlerini katılımcılar ve ziyaretçiler ile paylaşacak.

ZİRVEDE, ELEKTRİK FATURASI ÖDER GİBİ YAPILAN YATIRIMLAR YERİNDE GÖRÜLEBİLECEK

Zirvede, dünyada ve Türkiye’de enerji maliyetlerini düşürmeyi başarmış çok sayıda şirketin uyguladığı örnekler paylaşılacak.

ZİRVE, ÜCRETSİZ OLARAK ZİYARET EDİLEBİLECEK

Zirvedeki etkinlikler hakkında detaylı bilgi almak ve zirveye ücretsiz kayıt olmak için enerjisiniuretenfabrikalar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.