“Dünyanın En Güzel Hediyesi” Belli oldu

0
131

pegasus asya

 

Pegasus Hava Yolları, filosuna katılacak olan yeni uçağına ismini verecek şanslı çocuğu açıkladı

Çekiliş sonunda kazanan kız çocuğu İstanbul’da yaşayan 8 yaşındaki Jasmin Yalçın oldu.

Pegasus Hava Yolları’nın Haziran ayında başlattığı “Dünyanın En Güzel Hediyesi” kampanyası kapsamında gerçekleştirilen ‘Uçağa İsim Ver’ çekilişi sonuçlandı.
0-10 yaş arasındaki kız çocukların katıldığı ‘Uçağa İsim Ver’ çekilişine 30 Eylül tarihine kadar yaklaşık 18.000 başvuru yapıldı.

Yapılan çekiliş ile İstanbul’da yaşayan 8 yaşındaki Jasmin Yalçın, Pegasus filosuna Ocak ayında katılacak Boeing 737-800 uçağına ismini verme fırsatını yakaladı.
Minik Jasmin’in adı ve soyadının baş harfi, Pegasus’un yeni uçağıyla 36 ülkede 86 noktada gökyüzüyle buluşacak.

Jasmin, isim çekilişini kazandığını duyduğunda hissettiklerini şöyle ifade etti: “Pegasus’un yeni uçağına ismimin verileceğini ve gökyüzünde dolaşacağını öğrendiğimde çok mutlu oldum. İsmimi taşıyacak olan uçağı görmek için sabırsızlanıyorum. Beni yarışmaya kaydettiren anneme ve Pegasus’a çok teşekkür ederim.”

Jasmin için çekilişe başvuran annesi Ayten Yalçın ise“Pegasus’un Dünyanın En Güzel Hediyesi kampanyasını 3 yıldır duyuyor ve takip ediyorum. Bu sene, ben de kızıma dünyanın en güzel hediyesini vermek için şansımı denemek istedim. Kazanırsa kızım için unutulmayacak bir anı olacağını düşünerek formu doldurdum.

Sonuçların açıklanacağı süreçte yaşadığımız heyecanlı bekleyişin ardından kazandığımızı öğrenmek bizi çok mutlu etti.” diye açıklama yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here