Dubai’de Yaz Tatiline Güzel Bir Başlangıç Yapın!

0
221

Dubai’de Yaz Tatiline Güzel Bir Başlangıç Yapın!

İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu; 13-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı uçuşlarda yaptığı %80’e varan indirimler ile yaz tatilinin başlangıcını kutluyor.

Emirates Havayolu, 13-16 Mayıs 2016 tarihleri arasında, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı satın alınan Economy ve Business Class biletlere özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 19 Mayıs tatilinin de denk geldiği 13 Mayıs – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında Dubai, Mauritius, Sidney, Bangkok ve Tokyo gibi Emirates Havayolu’nun popüler destinasyonlarına 309 Dolar’dan başlayan avantajlı fiyatlardan seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Fiyatlara tüm vergiler ve yakıt harçlarının dâhil olduğu kampanyadan yararlanmakisteyenler, biletlerini www.emirates.com.tr sitesi veya tüm Emirates ofis ve seyahat acentelerinden üzerinden alabiliyor.

Rüya şehir Dubai

Dubai’nin büyüleyici atmosferini keşfetmek isteyen yolcular kampanya kapsamında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 309 Dolar’dan, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan ise 339 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat edebilecek. Seyahat severler dünyanın en yüksek binası olan ve en çok selfie çekilen ilk 3 yerden biri olarak bilinen Burj Khalifa’da muhteşem Dubai manzarasının tadını çıkarıp hemen yanı başında bulunan 1500 mağaza ve 150 restoranla kendi kategorisinin en büyüğü konumunda olan Dubai Mall’da alışveriş yapabilecekler. Deniz uçağı gezisiyle Dubai’nin muhteşem şehir ve sahil şeridi manzarası havadan izlenebilecekken aynı zamanda 40 dakika süren bu eşsiz deneyim; Dubai Koyu, Burj Khalifa, Burj Al Arab, Palm Jumeriah’a ve Sheikh Zayed yolu üzerindeki Dubai’nin ünlü gökdelenlerinin panaromik bir şekilde izleme fırsatı da sunuyor.

emirates_may2016

Dubai ayrıca; yakın zamanda gerçekleşecek ve dünyanın pek çok yerinden misafirin ağırlanacağı etkinliklerle de dikkat çekiyor. 20 Mayıs’ta Armin Van Buuren konserine ev sahipliği yapacak olan Dubai, Dünyaca ünlü DJ’i sevenleri ile buluşturacak. 18- 21 Mayıs tarihlerinde de sekizincisi gerçekleşecek olan Tango festivali ile benzersiz dans gösterileri ve şovlara ev sahipliği yapacak.

Müzik etkinliklerinin yanı sıra birbirinden farklı spor etkinliğine de olanak sağlayan Dubai, Mayıs ayında tenis tutkunlarının yakından takip ettiği, PSA Dubai Dünya Tenis Turnuvası finalleri, 04 Haziran tarihinde düzenlenecek olan Dubai Desert Road Run ve 05 Haziran – 27 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Dubai Sports World 2016 sporseverleri bu büyük etkinliklerde buluşturacak.

1463124179_Emiratesin___stanbul_u__u__lar___i__in_indirimli_fiyat_listesi_13.05.2016