DHMİ’den YURTDIŞI AÇILIMI

0
97
DHMİ'den YURTDIŞI AÇILIMI

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Yurt dışına açılıyor. Yurt dışında faaliyet  gösterecek olan şirketin kurulum işlemleri tamamlanmak üzere.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi, yurt dışında faaliyet gösterecek olması nedeniyle önce üst düzey yöneticilere olmak üzere ‘yabancı dil eğitimi seferberliği’ başlattı. Yeni şirketin kurulum aşamasına geldiğini DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak resmi Twitter hesabından duyurdu.

 

Yeni şirket yılın ilk çeyreğinde faaliyetlerine başlayacak

Kıymetli takipçilerim, “Hizmet, atılım, yatırım” yılı olarak nitelediğim 2017’yi parlak başarılarla geride bıraktık.Büyük hedef ve umutlarla merhaba dediğimiz 2018, Bakanlığımızın destek ve himayelerinde yeni proje, yatırım ve uygulamaların hayata geçirildiği yıl olacak inşallah.

Vaadlerimiz arasında bulunan yurt dışı açılımı konusunda önemli bir aşamaya geldiğimizi müjdelemek istiyorum. Yurt dışında faaliyet gösterecek olan şirketimizin kuruluş işlemleri tamamlanmak üzere. Şirket yılın ilk çeyreğinde faaliyetlerine başlayacak.

Personel Malta’da dil kursu alacak

Madem ki yurt dışına açılıyoruz, küresel marka olmak için ciddi gayret sarf ediyoruz. Öyleyse bunun alt yapısını eksiksiz bir şekilde hazırlamamız lazım dedik, ‘yabancı dil eğitimi seferberliğini’ başlattık.

Malta’nın önde gelen bir merkeziyle gerekli bağlantıları yaparak aylık periyodlarla arkadaşlarımıza yerinde, hızlandırılmış İngilizce kursu imkânı sağladık. İlk grubumuz yakında dersbaşı yapacak.

DHMİ’den YURTDIŞI AÇILIMI