DHMI 2014/2 KPSS YERLEŞTİRMESİ SONUÇ DUYURUSU.

0
491

dhmi-logo

2014/2 KPSS yerleştirmesi sonucu Kuruluşumuz emrine yerleştirilen adayların isimleri ve atandıkları yerlere ilişkin liste duyurumuz ekinde sunulmuş olup;

Adayların atanmalarına ilişkin tebligat ilgili Başmüdürlük/Müdürlüklere ve adayların e-mail adreslerine yapılmıştır.

Tebligatlar mail adreslerine yapıldığından ikamet adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Ataması yapılan adayların Elektronik Tebligat Yönetmeliği ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 62. Maddesinde belirtilen süre içerisinde görevlerine başlamaları zorunludur. Belge ile ispatı mümkün zorlayıcı sebepler olmaksızın söz konusu madde hükmünde belirlenen süreler içinde görevlerine başlamayanların atamaları, aynı Kanunun 63.maddesi gereğince iptal edilecektir.

 

İRTİBAT      :

DHMİ İNSAN KAYNAKLARI

DAİRESİ BAŞKANLIĞI

TLF: 0312 204 22 60

          0312 204 28 52

          0312 204 28 56

 

 

2014-2 KPSS YERLEŞTİRMESİ İLE KURULUŞUMUZ EMRİNE ATAMASI YAPILAN ADAYLARA İLİŞKİN LİSTE
D.NO SİCİL ADI SOYADI ÜNVANI YERLEŞTİĞİ YER AÇIKLAMA
1 19081 HÜSEYİN ERGİN APRON MEMURU (ADAY) ERZİNCAN HVLİM.MÜD.
2 19082 ÖMER FARUK DEMİREL APRON MEMURU (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
3 19079 HAKAN UZUN APRON MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
4 19080 ENGİN BÜKÜM APRON MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
5 19083 ABDULLAH YİĞİT APRON MEMURU (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
6 19084 MESUT BİRİCİK APRON MEMURU (ASİL) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
7 19124 KEREM SABAZ ARFF MEMURU (ADAY) AĞRI HVLİM.MÜD.
8 19125 MUSTAFA AŞIK ARFF MEMURU (ADAY) AĞRI HVLİM.MÜD.
9 19126 İSA KEKLİK ARFF MEMURU (ADAY) AĞRI HVLİM.MÜD.
10 19127 YUNUS GÖÇER ARFF MEMURU (ADAY) AĞRI HVLİM.MÜD.
11 19128 İSMAİL SİVRİKAYA ARFF MEMURU (ADAY) ANTALYA HVLİM.BŞMD.
12 19129 YUSUF POLAT ARFF MEMURU (ADAY) ANTALYA HVLİM.BŞMD.
13 19130 İLKAY KALKAN ARFF MEMURU (ADAY) ANTALYA HVLİM.BŞMD.
14 19131 RIFAT GÖRKEM ATİK ARFF MEMURU (ADAY) ANTALYA HVLİM.BŞMD.
15 19132 SAMET ÖZTÜRK ARFF MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
16 19133 NECMİ ESEN ARFF MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
17 19134 FATİH AKYILDIZ ARFF MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
18 19135 TURAN ÇAĞLAR ARFF MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
19 19136 AHMET KÜÇÜKOĞLU ARFF MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
20 19137 ABDULLAH HARUN PALA ARFF MEMURU (ADAY) İSTANBUL ATATÜRK HVLİM.BŞMD.
21 19138 MİRAC KAR ARFF MEMURU (ADAY) BİNGÖL HVLİM.MÜD.
22 19139 ÇAĞATAY ÇAĞLAR ARFF MEMURU (ADAY) BİNGÖL HVLİM.MÜD.
23 19140 İBRAHİM ÇAKIR ARFF MEMURU (ADAY) ÇANAKKALE GÖKÇEADA HVLİM.MÜD.
24 19141 İBRAHİM DÖNMEZ ARFF MEMURU (ADAY) ÇANAKKALE GÖKÇEADA HVLİM.MÜD.
25 19142 BAYRAM AYDIN ARFF MEMURU (ADAY) ERZİNCAN HVLİM.MÜD.
26 19143 ÇAĞATAY ÜNVER ARFF MEMURU (ADAY) ERZİNCAN HVLİM.MÜD.
27 19144 SAMET DEMİR ARFF MEMURU (ADAY) ERZİNCAN HVLİM.MÜD.
28 19145 ALİ ALKAN ARFF MEMURU (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
29 19146 SABRİ AKKAN ARFF MEMURU (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
30 19147 MERT ŞENTÜRK ARFF MEMURU (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
31 19148 HANİFİ PAMUK ARFF MEMURU (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
32 19149 YUSUF ÇELİKAL ARFF MEMURU (ADAY) GAZİANTEP HVLİM.BŞMD.
33 19150 YUNUS YILMAZ ARFF MEMURU (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Muş Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
34 19151 ERCAN YILMAZ ARFF MEMURU (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Hatay Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
35 19152 ABBAS BOZTİLKİ ARFF MEMURU (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Gaziantep Hvlim.Bşmd’de görev yapacaktır.
36 19153 ERTUĞRUL SERTKAYA ARFF MEMURU (ADAY) HATAY HVLİM.MÜD.
37 19154 UĞUR PINAR ARFF MEMURU (ADAY) HATAY HVLİM.MÜD.
38 19155 TURGUT GÖKTÜRK ARFF MEMURU (ADAY) HATAY HVLİM.MÜD.
39 19156 OSMAN ÇEKİÇ ARFF MEMURU (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
40 19157 RAHMİ AKYOL ARFF MEMURU (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
41 19158 YUNUS ASLAN ARFF MEMURU (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
42 19159 MURAT ÇAĞATAY HAYALOĞLU ARFF MEMURU (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
43 19160 FATİH ÜNAL ARFF MEMURU (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
44 19161 ÖMER FARUK YILDIZ ARFF MEMURU (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
45 19162 MEHMET YILDIZ ARFF MEMURU (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
46 19164 KENAN ÇEVİKER ARFF MEMURU (ADAY) KOCAELİ CENGİZ TOPEL HVLİM.MÜD.
47 19165 ABDULHAKİM ÖZOĞLU ARFF MEMURU (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
48 19166 FERİT ÇELİK ARFF MEMURU (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
49 19167 FATİH ATEŞLER ARFF MEMURU (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
50 19168 FERHAT EREKLİ ARFF MEMURU (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
51 19169 FERHAT AYDOĞDU ARFF MEMURU (ADAY) MUĞLA MİLAS BODRUM HVLİM.BŞMD.
52 19170 HÜSEYİN NAZİK ARFF MEMURU (ADAY) MUĞLA MİLAS BODRUM HVLİM.BŞMD.
53 19171 FERHAT AKYURT ARFF MEMURU (ADAY) MUĞLA MİLAS BODRUM HVLİM.BŞMD.
54 19172 TAHSİN SERBES ARFF MEMURU (ADAY) MUĞLA MİLAS BODRUM HVLİM.BŞMD.
55 19173 MURAT BULUT ARFF MEMURU (ADAY) MUŞ HVLİM.MÜD.
56 19174 FIRAT ÖZALP ARFF MEMURU (ADAY) MUŞ HVLİM.MÜD.
57 19175 SERKAN OYTUN ARFF MEMURU (ADAY) MUŞ HVLİM.MÜD.
58 19176 GÖKHAN KILIÇ ARFF MEMURU (ADAY) ORDU GİRESUN HVLİM.MÜD. Ordu Giresun Hvlim.Müd. Açılana kadar
Gaziantep Hvlim.Bşmd’de görev yapacaktır.
59 19177 MURAT AYDOĞAN ARFF MEMURU (ADAY) ORDU GİRESUN HVLİM.MÜD. Ordu Giresun Hvlim.Müd. Açılana kadar
Diyarbakır Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
60 19178 ABDULLAH ALP ARFF MEMURU (ADAY) ORDU GİRESUN HVLİM.MÜD. Ordu Giresun Hvlim.Müd. Açılana kadar
Elazığ Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
61 19179 RIDVAN KARASU ARFF MEMURU (ADAY) ORDU GİRESUN HVLİM.MÜD. Ordu Giresun Hvlim.Müd. Açılana kadar
Atatürk Hvlim.Bşmd’de görev yapacaktır.
62 19180 RECEP ŞANLI ARFF MEMURU (ADAY) ORDU GİRESUN HVLİM.MÜD. Ordu Giresun Hvlim.Müd. Açılana kadar
Konya Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
63 19181 SEZER SOYFİDAN ARFF MEMURU (ADAY) ISPARTA S.DEMİREL HVLİM.MÜD.
64 19182 ORKUN VELİ ERDAŞ ARFF MEMURU (ADAY) ISPARTA S.DEMİREL HVLİM.MÜD.
65 19183 UĞUR SOYUYÜCE ARFF MEMURU (ADAY) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
66 19184 MUTLU DUYUM ARFF MEMURU (ADAY) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
67 19185 ŞABAN ÖZ ARFF MEMURU (ADAY) ŞANLIURFA GAP HVLİM.MÜD.
68 19186 SEDAT BALTA ARFF MEMURU (ADAY) ŞANLIURFA GAP HVLİM.MÜD.
69 19187 ADEM KAPLAN ARFF MEMURU (ADAY) ŞANLIURFA GAP HVLİM.MÜD.
70 19188 FATİH ARSLAN ARFF MEMURU (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
71 19189 KADİR ÇAYLAN ARFF MEMURU (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
72 19190 ÖMER KARAKUŞ ARFF MEMURU (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
73 19191 ORHAN KUL ARFF MEMURU (ADAY) TRABZON HVLİM.BŞMD.
74 19192 YAKUP KÜÇÜKYAVAŞ ARFF MEMURU (ADAY) TRABZON HVLİM.BŞMD.
75 19193 NECMETTİN BEKTAŞ ARFF MEMURU (ADAY) TRABZON HVLİM.BŞMD.
76 19194 SÜLEYMAN ETÜŞ ARFF MEMURU (ADAY) TRABZON HVLİM.BŞMD.
77 19195 SEFA ÖZBEK ARFF MEMURU (ADAY) UŞAK HVLİM.MÜD
78 19196 HÜSEYİN YILMAZ ARFF MEMURU (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
79 19197 FERDİ BAKIR ARFF MEMURU (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
80 19163 ADEM GÖKTEPE ARFF MEMURU (ASİL) KOCAELİ CENGİZ TOPEL HVLİM.MÜD.
81 19085 SONGÜL KOCADAYI ESEN EKONOMİST (ADAY) GENEL MÜDÜRLÜK/
Strateji Geliştirme D.Bşk.
82 19066 RASİM PEKZÖS İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) AMASYA MERZİFON HVLİM.MÜD.
83 19067 SEDAT EMİN KAYA İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) DİYARBAKIR HVLİM.MÜD.
84 19068 MUSTAFA KARAKUŞ İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
85 19069 MEHMET BAYOĞLU İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Diyarbakır Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
86 19070 SERKAN KAAN DOKGÖZ İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Erzincan Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
87 19073 HARUN ÇELİK İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) KASTAMONU HVLİM.MÜD.
88 19072 ÖZKAN KAYABAŞ İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) ISPARTA S.DEMİREL HVLİM.MÜD.
89 19075 OKTAY ÇOBAN İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
90 19077 BAYAZIT MURATHAN İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
91 19078 HASAN KAYA İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
92 19071 AZİZ AYDIN İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ASİL) IĞDIR HVLİM.MÜD.
93 19074 İLHAN ÇELİK İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ASİL) KONYA HVLİM.MÜD.
94 19076 MESUT ÖCAL İŞ MAKİNASI SÜRÜCÜSÜ (ASİL) TRABZON HVLİM.BŞMD.
95 19036 DURAN GÜZEL MEMUR (ADAY) ADIYAMAN HVLİM.MÜD.
96 19046 TOLGA ŞENTÜRK MEMUR (ADAY) AĞRI HVLİM.MÜD.
97 19030 CAN ÇAĞLAR MEMUR (ADAY) AMASYA MERZİFON HVLİM.MÜD.
98 19048 ALPER SARIŞAHİN MEMUR (ADAY) BATMAN HVLİM.MÜD.
99 19040 AYŞEGÜL NURLU MEMUR (ADAY) BİNGÖL HVLİM.MÜD.
100 19047 CANSU BAL MEMUR (ADAY) ÇANAKKALE GÖKÇEADA HVLİM.MÜD.
101 19041 GÖKÇE CENGİZ MEMUR (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
102 19034 ALİ ŞİMŞEK MEMUR (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
103 19031 FURKAN ŞAHİN MEMUR (ADAY) GENEL MÜDÜRLÜK/
Hukuk Müşavirliği
104 19033 MUSTAFA ŞEN MEMUR (ADAY) GENEL MÜDÜRLÜK/
Hukuk Müşavirliği
105 19035 ÖZCAN ŞİMDİ MEMUR (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Mardin Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
106 19045 ALİ CANBOLAT MEMUR (ADAY) HATAY HVLİM.MÜD.
107 19039 CEMİL GÜNER MEMUR (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
108 19038 ALİ YÜREKLİ MEMUR (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
109 19049 FARUK YARDIMCI MEMUR (ADAY) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
110 19042 ŞUAYİP EVMEK MEMUR (ADAY) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
111 19050 EMRE YILDIZ MEMUR (ADAY) ŞANLIURFA GAP HVLİM.MÜD.
112 19043 YASİN DENİZ MEMUR (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
113 19044 VOLKAN YURDABAKAN MEMUR (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
114 19051 NURETTİN KIRÇUVALOĞLU MEMUR (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
115 19032 YUNUS EŞGİ MEMUR (ASİL) ADIYAMAN HVLİM.MÜD.
116 19037 ERDEM KORKMAZ MEMUR (ASİL) DİYARBAKIR HVLİM.MÜD.
117 19087 UFUK BASMACI MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
118 19088 MUHAMMET RECEPOĞLU MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
119 19089 ALİ DERGAH KAYMAKCI MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
120 19090 GÖKAN İŞÇİ MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
121 19092 ÇAĞRI SEVİNÇ MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
122 19093 EMRE GÜRBÜZ MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
123 19094 ALAADDİN YAKA MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ADAY) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
124 19086 SADETTİN ALTINTAŞ MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ASİL) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
125 19091 UMUT ÖRS MÜHENDİS (ELEKTRONİK) (ASİL) HV.TRF.KONT.MRK.BŞMD. (ANKARA)
126 19052 VEYSEL HATISARU ŞOFÖR (ADAY) BİNGÖL HVLİM.MÜD.
127 19053 MEHMET ÇALMAN ŞOFÖR (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
128 19054 TARKAN YÜCE ŞOFÖR (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Diyarbakır Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
129 19055 VEYSİ DİCLELİ ŞOFÖR (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Diyarbakır Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
130 19056 SERDAR ÖĞÜTLÜ ŞOFÖR (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
131 19057 ORÇUN POYRAZ ŞOFÖR (ADAY) MUŞ HVLİM.MÜD.
132 19058 HASAN YILDIRIM ŞOFÖR (ADAY) SİİRT HVLİM.MÜD.
133 19059 MEHMET ARSLAN ŞOFÖR (ADAY) SİİRT HVLİM.MÜD.
134 19060 VOLKAN BAYSAL ŞOFÖR (ADAY) SİNOP HVLİM.MÜD.
135 19061 İSMAİL SEZEN ŞOFÖR (ADAY) SİNOP HVLİM.MÜD.
136 19062 ALİ KARADENİZ ŞOFÖR (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
137 19063 HÜSEYİN ERDOĞMUŞ ŞOFÖR (ADAY) TOKAT HVLİM.MÜD.
138 19064 EMRE ALICI ŞOFÖR (ADAY) TRABZON HVLİM.BŞMD.
139 19065 AZAT BATMAZ ŞOFÖR (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
140 19105 ERTAN KAVŞUT TEKNİSYEN (ELEKTRİK) (ADAY) BATMAN HVLİM.MÜD.
141 19119 MUHİTTİN BİLEN TEKNİSYEN (ELEKTRİK) (ADAY) ŞANLIURFA GAP HVLİM.MÜD.
142 19123 EKREM İPEK TEKNİSYEN (ELEKTRİK) (ADAY) VAN FERİT MELEN HVLİM.MÜD.
143 19116 VEYSEL KAYA TEKNİSYEN (ELEKTRİK) (ASİL) SİİRT HVLİM.MÜD.
144 19104 ERTUĞRUL YILMAZ TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) AĞRI HVLİM.MÜD.
145 19106 ALİ ÖZENÇ TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) ÇANAKKALE GÖKÇEADA HVLİM.MÜD.
146 19107 İDRİS UYGUR TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
147 19108 NURİ KÖSE TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
148 19109 FİLİT AÇIKGÖZ TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Van Ferit Melen Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
149 19110 ÖMER ATICI TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) HAKKARİ YÜKSEKOVA HVLİM.MÜD Hakkari Yüksekova Hvlim.Müd. Açılana kadar
Van Ferit Melen Hvlim.Müd’de görev yapacaktır.
150 19111 YASİN KOÇAK TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) IĞDIR HVLİM.MÜD.
151 19112 FURKAN ŞAHİN TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
152 19113 SEMİH YALÇIN TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
153 19114 MAHSUN DEMİR TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
154 19115 HÜSEYİN YAKAR TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) MUŞ HVLİM.MÜD.
155 19117 HASAN HÜSEYİN ŞÖLEN TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) SİNOP HVLİM.MÜD.
156 19118 CEBRAİL KIRAÇ TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
157 19120 RAMAZAN KÖKLÜ TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
158 19121 HALİL BAŞTÜRK TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) TOKAT HVLİM.MÜD.
159 19122 YUSUF DÜŞKÜN TEKNİSYEN (ELEKTRONİK) (ADAY) TRABZON HVLİM.BŞMD.
160 19102 FATİH ÇOBAN TEKNİSYEN (KLİMA) (ADAY) MARDİN HVLİM.MÜD.
161 19103 CEYLAN UĞUR TEKNİSYEN (KLİMA) (ASİL) SİVAS NURİ DEMİRAĞ HVLİM.MÜD.
162 19096 EMRE ARSLAN TEKNİSYEN (MAKİNE) (ADAY) ERZURUM HVLİM.BŞMD.
163 19097 ABDULVEHAP TAŞDAN TEKNİSYEN (MAKİNE) (ADAY) ŞIRNAK ŞERAFETTİN ELÇİ HVLİM.MÜD.
164 19098 CEMAL TUNA TEKNİSYEN (SIHHİ TESİSAT) (ADAY) BALIKESİR KOCA SEYİT HVLİM.MÜD.
165 19099 TUGAY ERDEM TEKNİSYEN (SIHHİ TESİSAT) (ADAY) ERZİNCAN HVLİM.MÜD.
166 19100 İBRAHİM ALEV TEKNİSYEN (SIHHİ TESİSAT) (ADAY) KARS HVLİM.MÜD.
167 19101 YUNUS EMRE GÜNGÖREN TEKNİSYEN (SIHHİ TESİSAT) (ADAY) KONYA HVLİM.MÜD.
168 19095 CELİL SAKIN TEKNİSYEN (TESVİYE) (ADAY) ÇANAKKALE GÖKÇEADA HVLİM.MÜD.