Delta İstanbul Hattında Business Class Sınıfı İle Dikkat Çekiyor

0
82

Delta Air Lines, 17 Haziran 2015 tarihinde başladığı günlük seferlerine devam ediyor.

Delta İstanbul – New York hattında Airbus 330-300 uçak tipi ve 33 Business 259 Ekonomi toplamda 292 koltuk kapasitesiyle hizmet veriyor.

Ayrıca bu hatta en az 2 görevli Türkçe konuşabiliyor.

delta a330Delta’nın Business sınıfı çok iddialı. 1-2-1 düzeniyle bütün koltuklardan koridora çıkış imkanı sunuyor. First class servisi bulunmayan havayolunda business sınıfında aynı konfor daha ekonomik şekilde sunuluyor. Delta Business sınıfını “Delta One” olarak adlandırmış. Delta One sınıfındaki koltuklar 180 derece yatar konuma getirelerek konforlu bir uçuş tecrübesi sağlıyor. Koltuk özelliği itibariyle yolcular daha fazla kişisel alana sahip oluyor.

İkram servisinde Türk mutfağından örnekler var. Mercimek çorbası, enginar, zeytinyağlı fasulye , humus ve kaşar peynirli simit bunlardan bazıları.

delta 330_1Comfort Plus servisinde havayolu normal ekonomi koltuklarının aralarını genişletiyor. 10 cm fazla alan ve yüzde elli daha fazla yatar koltuğuyla uzun uçuşta ekonomi sınıfı yolcularına 139 usd karşılığı bu konforu sunuyor. Comfort Plus  sınıfı koltukları sık uçan Skymiles kart sahibi yolculara ücretsiz sunuyor.