CORENDON KUTSAL TOPRAKLARDA

0
151

CORENDON_MEDinahCorendon Havayolları geçtiğimiz perşembe günü ilk uçuşunu gerçekleştirdiği İstanbul Sabiha Gökçen – Medine – İstanbul Sabiha Gökçen rotasında tüm sezon devam edecektir.

18 Şubat  XC8003 uçuşunda Sabiha Gökçen Havalimanından kalkan uçak , Gaziantep havalimanından da yolcu alarak Medine havalimanına devam etmektedir. Bu gece XC8004 olarak dönüş uçuşu 22:30 olarak tarifelidir.

Daha önce duyurulduğu gibi Corendon ve  Mimsaraya Turizm, Ramazan ayının sonuna kadar İstanbul’dan ve diğer tüm illerimizden  kutsal topraklara seferler düzenleyecektir.

 

Bu sezon ve önümüzdeki yıllarda, Corendon Havayolları gibi uluslararası bir firmayla çalışarak Umre seyahatine gidecek olan vatandaşlarımıza daha konforlu bir uçuş ayrıcalığı sağlayacaklarını belirten Mimsaraya Turizm ve Havacılık CEO’su Yılmaz Babaoğlu, “Uçuşlarımızda misafirlerimize ücretsiz sıcak yemek ve içecekler ikram ediyoruz. Diğer operatörlerin getirdiği 20 kg sınırlamanın üzerine, 5 kg ilave ederek yolcularımıza 25 kg bagaj hakkı tanıyoruz. Ayrıca misafirlerimiz 77 cm’ye çıkarılan koltuk aralığı sayesinde daha rahat bir uçuş gerçekleştirecek” dedi.

Babaoğlu, sezon boyu 1.000 şehit ailesini Kutsal Topraklara her şey dahil (ulaşım, konaklama ve yemek ) ücretsiz taşıyacaklarını açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here