BU YAZ KITESURF’LER BORAJET İLE HAVALANIYOR

0
161

BU YAZ KITESURF’LER BORAJET İLE HAVALANIYOR

Yeni nesil havacılığın ülkemizdeki temsilcisi BoraJet yenilikçi ve hayata değer katan anlayışı ile spora ve sporseverlere destek veriyor.

Yaz süresince sürekli esen termal rüzgarı, 3 km’lik sahili ve 100 metreden daha fazla sığ su seviyesi ile Türkiye’nin en iyi Kitesurf (uçurtma sörfü) noktalarının başında gelen Akyaka/Gökova Körfezi spor severleri bu yaz BoraJet desteği ile ağırlıyor. BoraJet sponsorluğu ile Gökova’nın önemli Kitesurf okullarından Kitebase Gökova, bu yaz birbirinden heyecanlı etkinliklere ve yarışmalara ev sahipliği yapıyor. Uçurtma ile sağlanan, rüzgar kontrolüne dayalı son yılların yükselen trendi ve popüler sporu haline gelen Kitesurf severler, BoraJet’in avantajlı uçuş, ücretsiz ekipman transferi ve cazip hizmet olanaklarından yararlanarak hafta sonlarına renk katma imkanı sağlıyor.

borajet uçakBoraJet’in Kitesurf sporuna verdiği destek ve Kitebase Gökova sörf okulunda sağladığı ayrıcalıklı imkanlar ile bu spora yeni başlamak isteyenler ise kitesurf öğrenmek için Türkiye’de en uygun noktalardan biri olan Gökova’da keyifli bir hafta sonu geçirme şansı yakalıyor.

Hayatın güzel, fırsatların kaçırılamayacak kadar cazip olabileceği anlayışı ile müşterilerine farklı ve çok özel fırsatlar sunan Borajet Airlines, güven ve kaliteyi en üst düzeyde tutan hizmet anlayışıyla sadece “comfort class” ve “business class” sınıfları ile misafirlerine uçuşta da ayrıcalığı ve konforu en üst düzeyde sağlıyor. Borajet’in haftanın her günü olmak üzere İstanbul-Dalaman karşılıklı seferleri bulunuyor.

Kitsurf_BoraJet_g__rsel

BoraJet Airlines Fly BoraJet üyelerine de ramazan süresince gerçekleştirdikleri tüm uçuşlarında iki kat mil avantajı ve yeni üyelerine 2000 mil hediye sunuyor.

www.borajet.com.tr