BP Havacılık’ta yeni atama

0
222

BP Havacılık’ın yeni Global Operasyonel Mükemmellik Lideri, 2010’dan

bu yana kurumun Doğu Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü olarak görev yapan

Fariba Sediroğlu oldu.

 

BP Havacılık’ın 2010 yılından bu yana Doğu Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürlüğü’nü yerine getiren Fariba Sediroğlu, kurumun Global Operasyonel Mükemmellik Lideri görevine atandı.

bp_Fariba_Sediroglu

 

BP Havacılık COO’su David Windle’a bağlı olarak Aralık 2015’ten itibaren görevini İstanbul’dan sürdürecek olan Fariba Sediroğlu, BP’ye 1999 yılında katıldığından bu yana Rafineri, ticaret, ikmal, operasyon, strateji ve iş geliştirme alanlarında farklı roller üstlendi. Sediroğlu, BP Havacılık yanısıra tedarik ve ticaret, rafineri, doğal gaz ve enerji ile alternatif enerji alanlarında deneyime sahip.

 

Fariba Sediroğlu ve ekibi, global olarak operasyonel mükemmellik sağlama amacıyla tüm BP Havacılık operasyon süreçlerinin verimliliğini artırmaya odaklanacaktır.

 

BP Türkiye Hakkında

104 yıldır akaryakıt dağıtım, pazarlama, rafinaj alanındaki girişimleri ile Türk ekonomisine önemli katkılarda bulunan BP Türkiye, ülkemizde 600’ün üzerinde akaryakıt istasyonuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Ana hedefleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmak olan BP Türkiye, bu hedefleri, “insana ve çevreye zarar vermeden” gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

 BP, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. BP için bir hayat tarzı olan SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) prensipleri kapsamında, istasyonlardaki altyapı koşullarını iyileştirmek, yol güvenliğini artırıcı programları uygulamaya devam ederek çalışanlarına, bayilerine ve müşterilerine emniyetli ve güvenli ortamlar yaratmak, BP Türkiye’nin önceliğidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here