Borajet İzmir seferlerine büyük ilgi

0
128

Borajet 1

 

Türkiye’nin hızla yükselen yeni havayollarından biri olan Borajet, Kış Dönemi rotalarına yeni bir uçuş hattı daha ekledi. Her gün, İzmir-İstanbul-İzmir karşılıklı seferlerini başlatan Borajet, gerçekleşen bu seferlerinde yoğun ilgi gördüğünü ve sektör ortalamasının üzerinde bir doluluğa ulaştığını duyurdu.

Kış döneminde her geçen gün rotalarına yenisini katacak olan Borajet, 21 kasım’da Trabzon-İstanbul-Trabzon karşılıklı seferi ile birlikte Çanakkale-İstanbul-Çanakkale seferlerini de başalatacak.

Borajet havayollarının rakiplerinden farklı kılan bütün sıraların iki koltuklu olması, orta koltuk olmaması, bunun yanı sıra bütün koltukların deri oluşu, sıra aralarının genişliği misafirlerine rahat ve konforlu uçuş vaadediyor. Ayrıca tüm Borajet seferlerinde Nar Gourmet şeflerinin tavsiyeleri ile hazırlanan sıcak ikramlar ücretsiz olarak sunuluyor.

Borajet yolcularına sunduğu uçuş deneyimini yepyeni bir slogan ile taçlandırdı: “Türkiye’nin Kaliteli Havayolu.” Şirket, sektöre getirdiği yeniliklerle damga gibi markayla bütünleşmesi hedefleniyor. Borajet, yenilenen uçaklarıyla daha iddialı hale gelmesi her yolcunun dikkatini çekiyor.

https://tourkeyf.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here