Bimeks, THY’nin Miles&Smiles program ortağı oldu

0
160

thy_bimeks

Bimeks, THY’nin Miles&Smiles program ortağı oldu

Teknoloji Perakende şirketi Bimeks ile Türk Hava Yolları arasında imzalanan anlaşma kapsamında, Bimeks mağazalarından alışveriş yapan Miles&Smiles üyeleri, alışverişlerinden mil kazanabilecekler.
Bimeks Başkan Yardımcısı Dr. Ahmed Akgiray, Bimeks’in Miles&Smiles programındaki ilk ve tek teknoloji perakende şirketi olduğunu söyledi. THY’ye Bimeks ile yaptıkları anlaşma için teşekkür ediyoruz.
“Program ortağı olarak THY müşterilerine mil kazandırıyor olmaktan dolayı mutluyuz “diyen Akgiray, Bimeks’ in müşterilerine iyi bir alışveriş deneyiminin yanı sıra birçok avantaj sunmaya devam edeceğini belirtti.
Miles&Smiles üyeleri Bimeks mağazalarında yapacakları alışverişlerde, “biuçuş” hizmet paketi kapsamında her 4 TL için 1 bonus mil kazanacaklar.

Müşterilerimize iyi fiyat yanında konfor ve rahatlık sunuyoruz. Dr. Ahmed Akgiray, Bimeks’in yeni pazarlama stratejisi kapsamında müşterilerine farklı hizmet paketleri de sunmaya başladığını söyledi.
bidakka, biuçuş, bikazançlı, birahat, bi+3yıl” gibi hizmet paketleriyle müşteriye konforlu ve zengin bir alışveriş deneyimi teklif ettiklerini belirten Akgiray, “Bimeks pazarlama ve satış stratejisini rakiplerine göre değil, müşteri önceliklerine göre belirlemeye devam edecek. Güçlü yazılım ve entegrasyon kapasitemiz sayesinde, birçok yeniliği ve kolaylığı önümüzdeki dönemde paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Bimeks

 

Miles&Smiles üyeleri Türkiye’nin önde gelen teknoloji mağazaları zinciri Bimeks’ten yaptıkları alışverişlerden, her 4 TL’lik harcamaya 1 Bonus Mil kazanıyor. Bimeks alışverişleri ile kazanılan Bonus miller uçuşlarınızı bedavaya getiriyor.
1989 yılında kurulan Türkiye’nin ilk teknoloji mağazası Bimeks faaliyet gösterdiği teknoloji perakende pazarında Türkiye’nin teknoloji ile buluşmasına öncülük etmektedir. Bimeks yetişmiş personeli ile müşterilerine verdiği kaliteli satış ve satış sonrası hizmet güvencesi ile her zaman rakiplerinden farklı olmuş ve %100 müşteri memnuniyetini esas edinmiştir.
Bimeks sektörün birçok ilkini gerçekleştirmiş, öncü, takip edilen bir oyuncusu olmuştur. Bimeks’in ilkleri şunlardır:

  • Türkiye’nin ilk teknoloji perakendecisi,
  • AVM’de mağaza açan ilk teknoloji perakendecisi,
  • Halka açılan ilk teknoloji perakendecisi,
  • Uluslararası Kredi Derecelendirme Notu (Reyting notu) alan ilk ve tek teknoloji perakendecisi (JCR-Eurasia)
  • Yurtdışında mağaza açan ilk ve tek Türk teknoloji perakendecisi ( Kıbrıs)
  • Ve, alışverişlerden bedava mil kazandıran ilk ve tek teknoloji perakendecisidir.

Bimeks, 58 ilde 140 mağazası ile Türkiye’nin öncü perakendecisi  olma yolunda ilerlemektedir.

Bimeks müşteri hizmetleri: 0850 222 50 22