Bebek, Uçağı Pisten Geri Döndürdü

0
87

Bebek, Uçağı Pisten Geri Döndürdüİstanbul – Adana Seferini Yapan Atlas Uçağında Klorak İçen Bebek, Uçağı Pisten Geri Döndürdü

Atlasglobal özel havayolu şirketi İstanbul – Adana seferini yapmakta olan uçak, bir çamaşır suyu içen bebeğe acil müdahale akabinde, acil iniş gerçekleştirdi. Bebeğine mama yapan anne, su yerine çamaşır suyu koyduğunu farkedince, ortalık ayağa kalktı. Tabii çamaşır suyunun da nasıl geldiği meçhuliyetini korudu.

Atlasglobal havayolu şirketi İstanbul – Adana seferini yapmakta olan uçak, bir çamaşır suyu içen bebeğe acil müdahale akabinde, acil iniş gerçekleştirdi. Bebek hemen hastaneye kaldırıldı.

Olay iddiaya göre şöyle gelişti. Kuveytli Zaza ailesi, 7 aylık bebekleri Ali ile saat 22.40’da İstanbul’dan Adana’ya gidecek olan Airbus 321 tipi uçağa bindi.

Küçük Zaza’nın annesi biberonun içine temizlemek için koyduğu çamaşır suyunu unuttu ve üzerine mama ekledi. Bebek, mamayı yedikten sonra rahatsızlandı ve ağlamaya başladı. Anne durumu fark edince hemen görevlilere haber verdi. Uçağın pilotu hemen park yerine geri döndü.

Anne ve babası ile birlikte uçaktan indirilen Zaza, uçağın altına getirilen Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) ambulans ile Şişli Etfal Hastanesi’ne sevk edildi. Uçak 23.40 sıralarında gecikmeli olarak Adana’ya uçtu. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

https://www.kamusosyal.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here