AVRUPALI KABİN MEMURLARININ İTİRAFLARI

0
159
Bir kabin memurunun günlüğü...
İngiliz, İtalyan, Fransız, Alman ve İspanyol kabin memurlarının uçaktaki davranışları üzerine yaptığı anketten ilginç itiraflar çıktı.

LONDRA- İngiltere merkezli Jetcost.co.uk sitesinin İngiliz, İtalyan, Fransız, Alman ve İspanyol kabin memurlarının uçaktaki davranışları üzerine yaptığı anketten ilginç itiraflar çıktı.
Toplam 718 kabin memuru ile yapılan ankete göre kabin memurlarının yüzde 89’u uçuş sırasında havayolunun kurallarını ihlal ediyor. İşte kabin memurlarının ağzından ilginç itiraflar:

– Kabin memurlarının yüzde 21’i uçuş sırasında meslektaşlarıyla, yüzde 14’ü ise yolcularla seks yapmış.
– Yolculara uçakta sunulan online alışveriş kataloglarında ürünlerle ilgili yanlış bilgiler verilmiş.
– Alışveriş sonrası yolculara en fazla eksik para üstü verenler Alman kabin memurları. Almanlar bu sayede yılda 410 pound ek gelir elde ediyor. İngiliz kabin memurlarının yüzde 24’ü eksik para üstü vererek yılda 121 sterlin, Fransızlar aynı yolla 90, İtalyanlar ise 75 sterlin kazanıyor.
– Kabin memurlarının yüzde 54’ü yolculara çok fazla dikkat etmedikleri için para üstü olarak başka ülkelere ait bozuklukları veriyor.
Kabin memurlarının yüzde 7’si şirket kurallarına aykırı olmasına rağmen yolcuların verdiği bahşiş ve hediyeleri kabul ediyor.

– See more at: https://www.turkiyeturizm.com/news_detail.php?id=50652#sthash.pkuSHzf2.dpuf