ATÜ duty free mağazalarında yeni yıl heyecanı!

0
181

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar yolcularını ATÜ duty free mağazalarında yeni yıl sürprizleri bekliyor.

atu1

Duty free alışverişi denilince ilk akla gelen parfüm, kozmetik, cilt bakımı ve çikolata kategorilerindeki ürünlerin yılbaşına özel indirimleri, şık ambalaj tasarımları ve canlı tadım aktiviteleri ülkeye giriş ve çıkış yapan yolcuların beğenisini topluyor.

Givenchy, Yves Saint Laurent, Gucci, Hermes, Dolce&Gabbana, Valentino gibi dünyaca popüler markaların yılbaşı setleri görülmeye değer.

ATÜ mağazalarında her ay düzenli olarak indirimli satışa sunulan ürünlerin yanı sıra yılbaşına özel fırsat ürünleri de yer almakta. Calvin Klein, Paco Rabanne, Cacharel, Davidoff, Escada, Lacoste, Hugo Boss gibi dünya markalarına ait parfümler yolcuların yeni yıl hediyesi olarak tercih ettikleri ürünler arasında.

En çok dikkat çeken seri ise Bvlgari’ye ait. Lüks parfüm ürünlerinin sunumunun yapıldığı gidiş katı ATÜ duty free ana mağazasında yer alan “Bvlgari Le Gemme” koleksiyonu Şubat ayı sonuna kadar promosyon alanında satışa sunulmaya devam edecek. Seriyi oluşturan dokuz parfüm “Daniela Andrier” imzası taşıyor ve her biri bu taşlardan ilham alarak turkuaz, ametist, aytaşı, sarı kuvars, pembe turmalin gibi değerli taşları temsil ediyor.

ATÜ HAKKINDA:

ATÜ, 4 kıtada, 8 ülkede 110 mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’ de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Şirket yurtdışında ise Gürcistan’da Tiflis, Batum, Kutaisi, Makedonya’da Üsküp, Ohrid, Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka, Letonya’da Riga, Umman’da Salalah, Suudi Arabistan’da Medine, Amerika Birleşik Devletlerin’de Houston George Bush Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Fee, yolculara, ihtiyaçlarına ve dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.