Atlasjet'in Kuveyt Uçuşları Başladı

0
125

Atlasjet, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Kuveyt’e düzenlediği tarifeli uçuşların ilkini gerçekleştirdi.

atlasjet kuveyt uçuşları

26 Temmuz 2014 Cumartesi – İlk uçuşu 24 Temmuz Perşembe günü İstanbul Atatürk Havalimanı ndan Kuveyt e gerçekleştirilen seferin, dönüş uçuşu ise 25 Temmuz Cuma günü saat 03:10 da Atlasjet temsilcileri tarafından Kuveyt havalimanında uçağa biniş yapan yolculara çiçekler verilerek yapıldı. Kuveyt Havalimanı ndan kalkan ve 210 koltuklu A321 uçak ile gerçekleşen seferin tamamen dolu olması dikkat çekti.

Haftada 4 gün gerçekleşen uçuşlar ile Atlasjet yolcuları, Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri İstanbul dan 22:50 de kalkarak 02:20 de Kuveyt te olabiliyor ve Salı, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri 03.10 da Kuveyt ten kalkarak sabah 06:50 de İstanbul Atatürk Havalimanı na varabiliyorlar. Seferler, özellikle İstanbul a kısa konaklama süreleri ile seyahat eden Kuveytli iş adamları tarafından tercih ediliyor.

Kuveyt Uçuşlarında “Uçan Şef ” Hizmeti…
Atlasjet, üç saat ve üzerindeki tüm uçuşlarında olduğu gibi Kuveyt seferlerinde de yolcularına “Uçan Şef ” hizmeti sunuyor. Kuveyt uçuşlarında yolculara sunulan zengin ücretsiz ikram çeşitleri “Uçan Şefler ” tarafından hazırlanıyor. Yolculara “Şefin Tatlısı ” gibi farklılaştırılmış ikramlar sunan ve özel sunumlar yapan “Uçan Şefler ” , onlarla birebir ilgilenerek seyahatlerini daha keyifli ve lezzetli kılıyor.

Ayrıca Kuveyt seferlerinde seyahat eden Atlasjet yolcuları, İstanbul Atatürk Havalimanı ndan uygun bekleme süreleri ile yurt içinde Antalya, Bodrum ve İzmir e, yurt dışında ise Erbil, Kıbrıs ve Londra ya bağlantılı seferler ile uçuş yapabiliyor.

İstanbul dan Kuveyt e 3,5 saat süren yolculuk boyunca Atlasjet, EkonomiPlus ta seyahat eden yolcularına 77cm genişliğindeki deri koltuklarda konforlu bir yolculuk sunuyor. Atlasjet yolcuları, uçuşlarında 40 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz zengin ikramlar ve ücretsiz koltuk seçimi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanıyor.

Ayrıca arzu eden Atlasjet yolcuları, uçuşlarında Business Class alternatifini seçerek, seyahatlerini daha ayrıcalıklı hale getirebiliyor. Business Class ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, zengin ikram çeşitleri, 50 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı nda Lounge kullanımı ve uçağa V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.

Atlasjet in İstanbul – Kuveyt uçuşlarında, bilet fiyatları EkonomiPlus ta her şey dahil tek yön 115 Euro dan, Business Class ta ise 215 Euro dan başlıyor.

Kaynak: turizmhaberleri.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here