“ATATÜRK HAVALİMANI’NDA BİR GÜN ” FOTOĞRAF SERGİSİNE DAVETLİSİNİZ

0
62

FOTOĞRAF SERGİSİNE DAVET

Değerli dostlar, Havacılık sektörü çalışanları, Havacılığa gönül veren herkese açık davetimdir.

Bildiğiniz gibi yıllarca çalışma hayatımıza ev sahipliği yapmış olan Atatürk Havalimanımız 2018 Ekim sonunda Ticari yolcu uçuşuna kapanıyor.

Havacılık faaliyetleri Ekim ayı sonu itibarı ile 3. Havalimanında verilecek. Benimde içinde bulunduğum TAV HAVALİMANLARI Holding bünyesindeki Sanat atölyelerimizden, Fotoğraf gurubu olarak bizde bir çalışma yaptık.

Bu gurubumuzda TAV HOLDİNG bünyesindeki farklı şirketlerden Çalışanlar bulunuyor. TGS Yer hizmetlerinde, Yolcu Hizmetlerinden Barbaros Cekim ve Benim temsil ettiğim bu harika gurubu üyelerle çok keyifli vakit geçirdik. ,Hepsinin Emeğine sağlık Editörlüğünü Mehmet Özşimsek hocamızın yaptığı bu çalışmada, Fotoğraf Gurubumuzun çalışma konusu olarak ATATÜRK HAVALİMANI’na veda ve Vefa olarak düşündük.

Herkesin farklı anıları olan 2. Evimize, birde Fotoğraf Grubumuz üyelerinin bakış açılarıyla tarihe not düşüp, görsel belgelerle vedamızı gerçekleştirelim istedik.

Başta TAV Havalimanları Yönetimi olmak üzere, Sektör çalışanları ve Havacılık gönüllülerinin katılımı ile 25 Nisan 2018 Çarşamba günü Saat 18.00 da sergimizin kokteyli, 18.30 da açılışı yapılacaktır.

Yunus Emre Kültür Merkezi Ataköy 9.kısım Bakırköy – Istanbul adresinde 4 Mayıs’a kadar sürecek olan sergimize siz değerli bütün dostlarım davetlidir.

Cemal Can