ATATÜRK HAVALİMANI’NDA ALIŞ VERİŞ GÜNLERİ

0
107

Türkiye’nin dünyaya açılan en büyük kapısı Atatürk Havalimanı, ilk kez bir havalimanında düzenlenen etkinliğe evsahipliği yaptı.

TAV Passport Ana Sponsorluğunda Türkiye’de ilk kez bir havalimanında seçkin markaların ürünlerinin sergilendiği “Winter Wonderland Alışveriş Günleri” Atatürk Havalimanı’nda başladı.

4 gün boyunca devam edecek alışveriş festivalinde, birbirinden seçkin markalar, DJ performansları ve sürpriz aktiviteler, iş, sanat ve cemiyet hayatının davetlileriyle buluşacak.

TAV Passport Ana Sponsorluğunda Çiçek tasarımının öncü markası Sun Floral School tarafından dekore edilecek Yılbaşı Alışveriş Sokağı alanında isim yapmış elliye yakın seçkin markanın standlarında yüzde 50’ye varan indirimler uygulanıyor.

Ayrıca, alış veriş yapanlar, imkanları yeterli olmayan 30 çocuğun dileklerinin asılı olduğu dilek ağacındaki dilekleri yerine getirerek bir sosyal sorumluluk projesini de yerine getirmiş olacaklar.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Concourse katında 1350 metrekarelik alana kurulacak olan festival, 20 Aralık Çarşamba günü BTA ikram hizmetlerinin leziz sunumlarıyla kapılarını ziyaretçilere açacak. 20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 gün boyunca devam edecek alışveriş festivalinde birbirinden seçkin markalar, DJ performansları ve sürpriz aktiviteler, iş, sanat ve cemiyet hayatının davetlileriyle buluşacak. Katılımcılar, aralarında Ramsey, Style Fashion (Marka Holding), Chilia, TeaElife by Elif Gönlüm, Quartz Clinique , Toys e Toys, Chance by Emel Yıldırım, Glamm Co.by Idil Fırat, Hann Karaköy, Fiolas, Linens , Vestel in bulunduğu ünlü marka ve tasarımcılardan eşsiz bir moda seçkisine ulaşma imkanı yakalayacak.

BLISS EVENT&PR, Atatürk Havalimanı’nda 20-23 Aralık 2017 tarihleri arasında kuracağı “Yeni Yıl Alışveriş Sokağı” ile, özgün, çağdaş koleksiyonların, ve aksesuarların sergileneceği eşsiz bir alışveriş ortamı hazırlayacak. Festival, 74 havayolu şirketinin personeli, günlük sirkülasyonu 15.000 olan terminal çalışanı ve davetlilerimize, kendilerine ve sevdiklerine hediye alabilecekleri her çeşit ürün yelpazesi ile buluşma firsatı sunacak.