Asav 2017 Yılında Türkiye Birincisi Oldu

0
204

2017 yılında Asav Türkiye Hava Kargo sektörüne damgasını vurdu

ASAV , 2017 yılında göstermiş olduğu performansı kutlamak , yeni yılı bu coşkuyla karşılamak üzere düzenlediği geceye havayolları , temsilci firmalar ve çalışanlarının davetli olduğu bir gece düzenledi.

Oldukça renkli geçen gecede ilk söz alan Melek Hanım oldu. 2017 yılında Asav ailesine katılan Ömer Şavkın , Nazar Sancaktar ve Yeşim Deniz‘e teşekkür ederken şirket için katkılarının değerini vurguladı.

Ardından söz alan Ömer Şavkın 2017 yılını ve diğer Asav yatırımlarını özetledi.

Gece canlı müzik ve çeşitli hediye çekilişleri ile devam etti.

Katılımın yoğun olduğu davete pek çok havayolunun iştirak ettiği gözlendi.

ASAV Hakkında

Adını Asya ve Avrupa kıtalarının kısaltmasından alan AS-AV Uluslararası Nakliyat, yalnız kıtalar arası değil aynı zamanda müşterilerinin isteklerine göre tüm destinasyonlarda ulaşımı yapılacak kargoları için de bir köprü vazifesi taşımaktadır.

Bu amaçla 1994 yılında Hava-Kargo Taşımacılığı ile faaliyetine başlamış ve kuruluşunun üzerinden bir yıl bile geçmeden IATA(International Air Transport Association) Lisansını alarak başarısını kanıtlamıştır. Ve 2000’ li yılların başından itibaren de Türkiye IATA sıralamasında ilk 5 te yerini almıştır. 2017 yılını IATA sıralamasında ilk sırada tamamlamıştır.

Müşteri Memnuniyeti ilkesinin gerekleri doğrultusunda hizmetlerinin sınırını müşterilerinin lehine sürekli geliştiren AS-AV kısa zamanda gümrükleme, deniz taşımacılığı,öz varlıkları ile komple taşımacılık ve kara nakliyesini de bünyesine eklemiştir.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekan

 

FOTOĞRAFLARIN DEVAMI AŞAĞIDAKİ LİNKTEDİR

TIKLA