Antalya- Krasnodar uçuşları başlıyor

0
130

pegasus_yerhizmetleriPegasus’un Antalya- Krasnodar uçuşları başlıyor

PEGASUS Hava Yolları, 26 Haziran – 9 Ekim tarihleri arasında Antalya ile Krasnodar arasında haftanın iki günü karşılıklı direkt sefer düzenleyecek.
Pegasus Hava Yolları, Rusya Federasyonu’na bağlı Krasnodar Krayı‘nın yönetim merkezi Krasnodar’a Antalya’dan direkt seferler düzenlemeye başladı. Antalya’dan Krasnodar’a perşembe ve pazar günleri olmak üzere haftada iki gün düzenlenecek karşılıklı seferlerin ilki 26 Haziran’da yapılacak.
Tatilciler, Antalya ile Krasnodar arasında düzenlenecek direkt seferler için biletlerini 75,99 dolardan başlayan fiyatlarla, ‘www.flypgs.com’, ‘mobile.flypgs.com’, Pegasus’un mobil uygulamaları ve acente kanalları aracılığıyla satın alabilecek. Karadeniz kıyısına yakın olan Krasnodar’a yapılacak seferler, perşembe ve pazar günleri Antalya’dan saat 10.15’te ve Krasnodar’dan ise saat 13.40’ta yapılacak. Karşılıklı seferler 9 Ekim’e kadar sürecek.
KRASNODAR HAKKINDA
Krasnodar, şehrin içinden geçen Kuban nehri sayesinde bölgesel bir ticaret ve turizm merkezi. Nehir aynı zamanda Çerkezlerin Adige Özerk Cumhuriyeti‘ne de doğal bir sınır oluşturuyor. Nüfusun çoğunluğunu oluşturan Rusların yanı sıra Çerkez, Ermeni, Ahıska Türkleri ve Azeriler de nüfusta önemli bir paya sahip.