AnadoluJet’ten Adana’ya Özel Bahar Tatili Fırsatı

0
75

Halkın havayolu AnadoluJet’in yolcularına seyahat fırsatları sunan projesi “Avantaj Rotası”, Mayıs ayında ibresini en az 3 bin yıllık geçmişe sahip Adana’ya çevirdi. AnadoluJet ile Adana’ya avantajlı uçmak isteyen yolcular otel+uçak biletinden oluşan tatil paketine sadece 219 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

1462344237_AVANTAJ_ROTASI_LOGO

AnadoluJet’in özel seyahat projesiAvantaj Rotası”, Adana’ya seyahat edenlere özel fırsatlar sunuyor. Mayıs ayı boyunca AnadoluJet ile Adana Havalimanı’na uçanlar; avantajlı uçuş ve araç kiralama fırsatları yakalarken aynı zamanda Adana’nın ünlü konaklama merkezlerinden ve restoranlarından çok özel indirimlerle faydalanıyor.

Avantajlı tatil paketinden faydalanmak isteyenler 01 Mayıs 2016 – 31 Mayıs 2016 arasında Adana Havalimanı’na gidiş – dönüş uçak bileti ile Ramada ve Divan Otel’de kahvaltı dâhil bir gece konaklamadan oluşan pakete 219 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor. İki bin kişi ile sınırlı olan Kampanyaya ait otel ve uçak biletleri, TR Tours’a ait 0850 850 25 38 numaralı çağrı merkezi aranarak satın alınabiliyor. Kampanya; ortak uçuşlar ile K.K.T.C. – Adana uçuşlarını kapsamıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden, avantaj rotası ile ilgili bilgilere isewww.avantajrotasi.com adresinden ulaşılabiliyor.

ANADOLUJET_AVANTAJ_ROTASI_ADANA_ILAN