AnadoluJet, Trabzon–Kocaeli uçuşları başlıyor

0
238
anadolujet

   AnadoluJet, Trabzon – Kocaeli uçuşlarına yeniden başlıyor

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, Trabzon – Kocaeli uçuşlarına yeniden başlıyor. Bayrak taşıyıcı marka, misafirlerine Anadolu’nun eşsiz güzelliğini ve kültürel yapısını AnadoluJet ayrıcalığıyla keşfetme imkânı sunuyor.

11 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla Trabzon – Kocaeli arasında karşılıklı gerçekleşecek uçuşlar haftanın 3 günü (pazartesi, çarşamba ve pazar) icra edilecek. Seferler, Trabzon Havalimanı’ndan pazar günü saat 07.55, pazartesi ve çarşamba günleri ise saat 08.25’te yapılacak olup; Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’ndan pazar günü 10.05, pazartesi ve çarşamba günleri ise saat 10.35’te düzenlenecek.

AnadoluJet misafirleri, 31 Mart 2022 tarihine kadar satın alacakları biletlerde cezasız değişiklik hakkına da sahipler. Ayrıntılı bilgi için www.anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilir, satın aldığınız biletler üzerinde iptal, iade ve değişiklik haklarınızla ilgili detaylara “Esnek Bilet Hakları” sayfasından ulaşabilirsiniz.

AnadoluJet, yolcularının ve uçuş ekibinin sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için hijyen önlemlerini yüksek standartlarda, düzenli olarak uygulamaktadır.

Detaylı bilgiye; https://www.anadolujet.com/tr/kurumsal/haberler-ve-duyurular/guvenli-seyahat-standartlarimiz linkinden erişebilirsiniz.

 

AnadoluJet Hakkında:

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet, şuanda filosunda bulunan 66 uçak ile iç hatlarda 40, dış hatlarda 48 olmak üzere toplamda 87 noktada uçuşlar icra etmektedir.

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, merkez uçuş noktaları İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren bayrak taşıyıcı havayolunun başarılı markası AnadoluJet, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet verecek.

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan AnadoluJet, Anadolu merkezli yolculuğunda uçuş ağını genişletmeyi sürdürecek. Ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunan AnadoluJet, değerli misafirlerine yüksek kalitede hizmet vermeye devam edecek. AnadoluJet’le ilgili daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr ziyaret edilebilir.

anadolujet