ANADOLUJET RAMAZAN TIRI, SAMSUN’A KONUK OLUYOR

0
200

ANADOLUJET RAMAZAN TIRI, SAMSUN’A KONUK OLUYOR


AnadoluJet, Ramazan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanına geleneksel Ramazan eğlencelerini taşıyor. “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” projesi kapsamında; Sema gösterisi, Kukla oyunları, Hacivat-Karagöz, Meddah, Orta oyunu ve dans gösterileri gibi pek çok nostaljik Ramazan eğlencesi ile AnadoluJet Ramazan Tırı; 25 Haziran’da Samsunlulara Ramazan coşkusunu yaşatacak.

22 Haziran 2016, Samsun;

Halkın havayolu AnadoluJet, 2015 yılında ilk kez MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat iş birliğiyle başlattığı projesi “Ramazan’da Anadolu, AnadoluJet’le Eğlence Dolu” bu yıl da farklı kentlerle devam ediyor. Ramazan’a özel sahne sanatı gösterileri düzenleyen AnadoluJet Ramazan Tırı, nostaljik Ramazan eğlenceleri ile bu kez Samsun’a konuk oluyor.

Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in özel Ramazan Tırı, Ramazan coşkusunu 25 Haziran’da Bulvar AVM’de Samsunlulara yaşatacak.

İftar sonrası halkla buluşan AnadoluJet Ramazan Tırı, katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Fasıl dinletisi ile başlayan programda Meddah, Orta oyunu, Meddah gösterisi, Hacivat – Karagöz, Sema gösterisi, Kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahneleniyor.

Halka açık ve ücretsiz düzenlenen gösteriler sırasında izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunuluyor.

Küçük yarışmalara da yer verilen etkinlik sonunda ise katılımcılara AnadoluJet uçuşlarında kullanabilecekleri indirim kartları ile küçük hediyeler dağıtılıyor.

AnadoluJet’in nostaljik Ramazan Tırı yolculuğu 27 ve 28 Haziran – Ankara ile son bulacak.

AnadoluJet projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmî internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.