Anadolujet, Öğretmen Akademisi Vakfı Ulaşım Sponsorluğu

0
177

Öğretmen Akademisi VakfıAnadolujet, Öğretmen Akademisi Vakfı İş Birliği

 

Kurumun yapmış olduğu basın açıklaması aşağıdadır.

Bugüne kadar 120.000 den fazla öğretmene eğitim sunan Öğretmen Akademisi Vakfı‘na (ÖRAV) ulaşım sponsorluğu desteği veren AnadoluJet, işbirliği kapsamında başlattığı ve 7 farklı kentte düzenlenen “7. Yılında AnadoluJet’ten 7 Eğitim adı altındaki öğretmen eğitimlerini tamamladı.
Düzenlediği özel projelerle hayatın her alanına dokunan AnadoluJet, Mayıs 2015 ten bu yana Öğretmen Akademisi Vakfı nın (ÖRAV) ulaşım sponsorluğunu sürdürüyor.AnadoluJet, ÖRAV iş birliği protokolü ile ulaşım sponsorluğunun yanında “7. Yılında AnadoluJet’ten 7 Eğitim” adıyla farklı bir öğretmen eğitimi projesini daha hayata geçirdi.
AnadoluJet in eğitime ve eğitmenlerin gelişimine verdiği önemin bir ifadesi olarak başlattığı eğitimler, Anadolu’nun 7 ayrı kentinde düzenlendi. Eylül 2015 te başlayan ve her birine 30 civarında öğretmenin katılımıyla gerçekleşen eğitimler, Aralık 2015 itibariyle son buldu. “7. Yılında AnadoluJet’ten 7 Eğitim” adı altında hayata
geçen eğitimler kapsamında Antalya, Gaziantep, Mersin, İzmir, Ankara,Denizli ve Trabzon?da toplamda 239 eğitimciye eğitim verildi.
Türkiye nin farklı illerindeki devlet okullarında görev yapan öğretmenlere ücretsiz olarak eğitim veren Öğretmen Akademisi Vakfı na AnadoluJet in ulaşım sponsorluğu desteği, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Sponsorluk kapsamında ÖRAV eğitimcilerine, ücretsiz ve avantajlı uçuş imkânı sunulmaya devam edecek.
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir.