Latest Posts

AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Milano Bergamo uçuşlarına başladı

86 / 100

AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Milano Bergamo uçuşlarına başladı

Türk Hava Yolları’nın prestijli markası AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen – Milano Bergamo uçuşlarıyla uluslararası uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.

WhatsApp Image 2022 05 16 at 14.23.41 1

16 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen ile Milano Bergamo arasında gerçekleşecek uçuşlar haftanın 7 günü icra edilecek. Seferler, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yerel saatle 09.55’te; Milano Bergamo Havalimanı’ndan ise yerel saatle 12.40’ta düzenlenecek. Bergamo uçuşlarıyla birlikte AnadoluJet yurt dışı uçuş noktasını 50’ye çıkardı.

İtalya’nın kuzeyinde, Alplerin eteklerinde Avrupa’nın moda, tasarım ve sanat alanlarında öncü şehri Milano’nun çok yakınında yer alan Bergamo; Orta Çağ esintilerini hissettiren butik bir İtalyan şehri olarak Avrupa’nın keşfedilmeye değer şehirleri arasında yer alıyor ve bu unutulmaz deneyim için ziyaretçilerini bekliyor. 

WhatsApp Image 2022 05 16 at 14.23.42

Bergamo hat açılışında konuşan Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Kerem Sarp; Türk Hava Yolları’nın başarılı markası AnadoluJet ile Bergamo uçuşlarına başlamaktan mutluluk duyuyoruz. AnadoluJet yeni açtığı hatlar ile uluslararası uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.  

Türk Hava Yolları ile Milano’ya gerçekleştirdiğimiz seferlere ek olarak, Sabiha Gökçen- Bergamo uçuşları ile bölgeye olan bağımızı güçlendirmiş olacağız. Bu hattımız, Avrupa’nın butik özel şehirlerinden biri olan Bergamo’nun tanıtımına katkı sağlayacağı gibi Bergamo çıkışlı misafirlerimiz için de İstanbul başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı birçok noktamıza ulaşım AnadoluJet ile çok daha kolay hale gelecek. ’’dedi.

anadolujet

Uçuş tarifesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere www.turkishairlines.com ve www.anadolujet.com üzerinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ulaşılabilir.

Hakkında:

Anadolu’nun hava ulaşımı ihtiyacını çok daha avantajlı seçeneklerle karşılamak amacıyla 2008 yılında kurulan Türk Hava Yolları’nın başarılı markası, şu anda iç hatlarda 40 nokta ve 69 hat; dış hatlarda ise 50 nokta ve 104 hat olmak üzere toplamda 90 nokta ve 173 hatta uçuşlar icra ediyor.

11 Haziran 2020 itibarıyla uluslararası uçuşlara başlayan AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı ile birlikte Antalya, Bodrum ve Dalaman noktalarından da yurt içi ve yurt dışında birçok noktaya sefer düzenliyor. Uçuşlarını, Türk Hava Yolları’nın deneyimli kabin ve kokpit ekibi ile gerçekleştiren havayolu, bu yeni planlama ile birçok ülkede geniş bir uçuş ağında hizmet vermeye devam edecek.

Değerli misafirlerine ücretsiz ikram, bagaj hizmetleri ve araç kiralama olanaklarıyla konforlu ve uygun fiyatlı seyahat deneyimi sunuyor. Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımıyla değer katan markamız, “Ekstra Koltuk Seçimi” ve “Yemek Seçimi” gibi imkânlarıyla hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Daha fazla bilgi için; https://www.anadolujet.com/tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Latest Posts

POPULER