Anadolujet İle İftara Davetlisiniz

0
138

AnadoluJet 28 Haziran – 27 Temmuz 2014 tarihleri arasında Çorlu – Ankara ya da Ankara – Çorlu uçuşlarını gerçekleştiren tüm yolcularını, istedikleri bir tarihte Tekirdağ Ramada Otel’de iftar yemeğinde ağırlıyor.

 

AnadoluJet, bu Ramazan sizi iftara davet ediyor. Ramazan ayında Çorlu çıkış ve varışlı tüm AnadoluJet yolcuları, Tekirdağ’ın en prestijli otellerinden biri olan Tekirdağ Ramada Otel’de AnadoluJet’in iftar davetlisi olarak ağırlanıyor.

28 Haziran – 27 Temmuz 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında AnadoluJet yolcuları, iftarlarını kendi programlarına uygun istedikleri bir tarihte Tekirdağ Ramada Otel’de yapıyor.

İftar yemeğine katılmak isteyen AnadoluJet yolcularının, en az bir gün önce (0282) 229 29 29 numaralı telefonu arayarak Tekirdağ Ramada Otel’e iftar rezervasyonu yaptırması ve otele boarding kartlarını beyan etmesi yeterli oluyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here