AnadoluJet, IFTE Fuarı’nda Havacılık Tutkunlarıyla Buluşuyor

0
106

ifte 2014Sektörünün gelişimini öncelikli hedefleri arasında tutan AnadoluJet, 17 – 18 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlenecek IFTE  – İstanbul Havacılık Eğitim Fuarı’na katılıyor. Fuar kapsamında kuracağı özel Dreamflight simülatörü ile fuar katılımcılarına gerçek uçuş deneyimi yaşatacak AnadoluJet, standını ziyaret edecek 100 talihliye ise yapacağı çekilişle hesaplı uçuş fırsatı sunuyor.

Havacılık sektörünün hem insan kaynağı hem de hizmet anlamındaki gelişimine büyük önem veren AnadoluJet, 17 – 18 Ekim 2014 tarihlerinde WOW Kongre Merkezi’nde düzenlenecek IFTE  – İstanbul Havacılık Eğitim Fuarı’na katılıyor.

Fuara Bronz Sponsor olarak katılan AnadoluJet, kuracağı özel standında hem havacılık tutkunu ziyaretçileri ağırlayacak hem de sektör ve uçuşları hakkındaki son gelişmeleri paylaşacak.

Fuarda özel Dreamflight simülatörü ile fuar katılımcılarına gerçek uçuş deneyimi de yaşatacak marka, deneyimli AnadoluJet pilotları ile uçak kullanımı konusunda da değerli bilgiler verecek. AnadoluJet’in Dreamflight simülatörü ile en iyi inişi yapan simülatör kullanıcıları ise hediye uçak maketi kazanacak.

IFTE Fuarı’na özel sürprizler de hazırlayan AnadoluJet, standını ziyaret edip kayıt yaptıran 100 ziyaretçiye, yapacağı çekilişle taban ücret üzerinden uçak bileti hediye edecek. Hediye edilecek biletler; AnadoluJet’in Kıbrıs dâhil tüm iç hatlarında ve online satış kanallarından çekiliş ile belirlenen talihlilere iletilen promosyon kodları ile satın alındığı takdirde geçerli olacak. IFTE özel çekilişi kapsamında 17 Ekim – 26 Ekim 2014 tarihleri arasında biletlemesi yapılacak biletler, 15 Kasım – 30 Aralık 2014 tarihleri arasındaki uçuşları kapsayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here