AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun “Mucize Sensin” oyunu Giresun’da yüzlerce çocukla buluştu

0
160

AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli çocuk oyunu “Mucize Sensin”, 14 Mart 2016 Pazartesi günü Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu. Giresun Vahit Sütlaç Salonu’nda oynanan oyun, sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak sahnelenmeye devam edecek.

 

anadolujet MucizeSensin

 

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı gerçek hayatta sosyalleştirerek hayal dünyalarını zenginleştirmek amacıyla kurulan AnadoluJet Çocuk Tiyatrosu’nun yeni müzikli oyunu “Mucize Sensin” Giresun’da ilk kez izleyicileri ile buluştu.

 

Animasyon ve çizgi film kahramanlarının süper yeteneklerinden etkilenen Keremcan adlı karakterin onlar gibi olağanüstü güçlere sahip olmayı istemesini konu alan oyun, çocuklarımızın zihnini karıştıran çizgi filmlerin olumsuz etkisinin yok edilmesini, her çocuğun özel olduğunu, doğaüstü güç diye bir şey olmadığını, çocukların kendileriyle barışık olmalarını sağlamayı ve başarının sırrını gerçekçi ve uygun bir dille anlatıyor.

 AnadoluJet_Logo

İshak 2. Tekgül tarafından oyunlaştırılan ve yönetilen oyun, 14 Mart 2016 Pazartesi günü, Vahit Sütlaç Salonu’nda sahnelendi. Halka açık ve ücretsiz gerçekleştirilen oyun, 10.00 ve 11.30 saatlerindeki açılış temsilleri ile Giresunlulara tiyatro keyfi yaşattı.

Mucize Sensin; sezon boyunca AnadoluJet’in uçtuğu kentlerde ücretsiz olarak seyirci ile buluşmaya devam edecek.

 

AnadoluJet uçuşları ve sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.