AnadoluJet, Bursa ile Gaziantep’i buluşturuyor.

0
173

AnadoluJet, Bursa ile Gaziantep’i buluşturuyor.

 

Yolcularını ‘’Uçmayan Kalmasın’’ hedefiyle Türkiye’nin dört bir yanına avantajlı fiyatlarla uçuran AnadoluJet, Bursa ile Gaziantep’i birbirine bağlayarak Anadolu’daki uçuş ağını genişletti.

Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Muş, Trabzon, Diyarbakır, Ankara ve Erzurum’a direkt uçuş gerçekleştiren AnadoluJet, 13 Mart tarihi itibarıyla Gaziantep’i de Bursa’dan direkt uçtuğu şehirler arasına ekledi.

 

Bursa, Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olmasının yanı sıra doğal güzellikleri ve sanayi şehri olmakla ön plana çıkmaktadır. Ulu Cami, Uludağ ve Cumalıkızık köyü gibi birçok yer Yeşil Bursa’ya gelen gezginlerin dikkatini çekmektedir. Osmanlı şehri Bursa’ya gelen misafirlerin beğenisini toplayan lezzetler ise İskender kebabı, İnegöl köfte, Kestane şekeri ve Kemalpaşa tatlısıdır.

Türkiye’nin altıncı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük kenti olan Gaziantep ise ekonomik potansiyeli, tarihi dokusu ve eşsiz lezzetleriyle dikkat çekmektedir. Ayrıca Gaziantep dünyanın dört bir yanındaki gastronomi meraklılarının da buluşma noktası olma özelliğiyle öne çıkmaktadır.

Hat açılışına özel biletler 71 TL’den* başlayan ücretlerle satışa sunulmuştur.

*71 TL’den başlayan fiyatlar 28 Şubat – 23 Ekim 2019 tarihleri arasında satın alınacak biletlerde ve 13 Mart- 23 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Bursa – Gaziantep karşılıklı uçuşlarında geçerlidir.

 

 

 

Uçuş gün ve saat bilgisine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

PARKUR GÜNLER BAŞLANGIÇ TARİHİ KALKIŞ SAATİ
BURSA> GAZİANTEP PAZARTESİ, ÇARŞAMBA, PAZAR 13 MART 2019 15:40
GAZİANTEP>BURSA PAZARTESİ, ÇARŞAMBA, PAZAR 13 MART 2019 13:40

 

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları hakkındaki ayrıntılı bilgiye 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ya da anadolujet.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

AnadoluJet Hakkında:

2008 yılında bir Türk Hava Yolları markası olarak 5 uçaktan oluşan bir filo ile kurulan ve bugün 36 uçaklık filosu ile 41 havalimanına; Ankara, İstanbul (Sabiha Gökçen Havalimanı) ve gerçekleştirdiği çapraz uçuşlarla toplamda 69 noktaya ayrıca Ankara ve Sabiha Gökçen’den Kıbrıs’a uçan AnadoluJet;  yolcuya sunulan ilave servislerin yalınlaştırılmasıyla elde edilen maliyet avantajının, bilet ücretlerine yansıtılarak daha geniş halk kitlesinin hava ulaşım hizmetinden yararlanabilmesi amacıyla geliştirilen yeni bir iş modeli ile operasyonuna devam etmektedir. Türk Hava Yolları güvencesi altında yurtiçi seferler düzenleyen AnadoluJet, her geçen gün uçuş ağını genişletmektedir. Daha detaylı bilgilere anadolujet.com  web adresi ve/veya 444 2538 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla ulaşılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here