Airfest15

0
107

airfest15_1

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan  TÜRKİYE HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ DERNEĞİ (TATCA) HAVACILIK FESTİVALİ binlerce ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. 01-02 Ağustos Büyükçekmece Kültür Park düzenlenecek TATCA HAVACILIK FEST’,  katılımcılarına unutulmayacak iki gün yaşatacak.

Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği (TATCA) öncülüğünde, 7+1 Reklam, Dijital ve Organizasyon Ajansı aracılığıyla düzenlenen “Airfest15’” bu yıl 1-2 Ağustos tarihlerinde İstanbul`da, Büyükçekmece Kültür Park’ta.
Geçen yıllarda Selçuk-Efes Havaalanı’nda İzmir`de gorev yapan meslektaşlarımızın yoğun emekleriyle düzenlenen festivalimiz bu yıl Istanbul`da Airfest`15 adını alıyor. Festivalde hava akrobasi gösterileri, sanal havacılık gösterileri, helikopter gösterileri, havacılık temalı yer gösterileri, ilgili üniversite ve kulüp etkinlikleri, düzenlenecek. Hediye uçuşların ve konserlerin olacağı havacılık festivalinde çocuklar için de oyun alanları açılacak. Dünyaca ünlü akrobasi pilotumuz Ali İsmet Öztürk gösterileri ile katılanlara heyecanlı dakikalar yaşatacak. Ayrıca İtalya’dan Team Pinoeer ile Litvanyalı solo gösteri pilotu Jurgis Kairys gösterileri ile festivale renk katacak. Festivalimiz akşam düzenlenecek konserlerle devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here