GÜNCEL SON HABERLER

Airbus 2021 Zirvesi Canlı Yayınlanacak

Karbondan arındırma, derin bir işbirliğini ve ticari uçakların ötesinde uzay, helikopterler de dahil olmak üzere tüm bir endüstrinin katılımını gerektirecektir.

21-22 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Airbus Zirvesi, dünya çapında ünlü havacılık uzmanlarını, operatörleri, düşünürleri, gazetecileri, influencer ve politikacıları bir araya getirecek. Bu endüstriyel münazara, seyahat etme şeklimizi sonsuza dek değiştirecek yenilikleri ve sektörler arası ortaklıkları keşfedecek.

Zirve boyunca ana tema, sürdürülebilirlik ve karbondan arındırma; ve daha spesifik olarak, net sıfıra doğru güvenilir bir yolculuk için gerekli çözümlerin karışımını sağlamak üzere Airbus ve endüstrinin nasıl bir araya geleceği.

Airbus Zirvesi Youtube kanalımızdan canlı yayınlanacak.

21 Eylül: canlı yayın TSİ 11:30’da başlayacak

fly.airbus.com/AirbusSummit2021Live1

22 Eylül: canlı yayın 09:00 CEST’de başlayacak

fly.airbus.com/AirbusSummit2021Live2

Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER