GÜNCEL SON HABERLER

Air Astana, Maldivler uçuşlarına yeniden başlıyor

Air Astana, 9 Ekim 2021’de Maldivler’de Almatı’dan Male’ye direkt uçuşlarına yeniden başlayacak. Airbus A321LR ve Boeing 767 uçakları, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri haftada dört kez sefer yapacak. Air Astana, hükümet kısıtlamaları nedeniyle askıya alınmadan önce Maldivler’e 5 Aralık 2020 – 24 Mayıs 2021 tarihleri arasında seferler gerçekleştirmişti.

 Gidiş-dönüş uçak biletleri, havaalanı ve diğer ücretler dahil olmak üzere, Business sınıfında 2,070 USD, ekonomi sınıfında ise 680 USD ‘den başlamaktadır. Biletler Air Astana web sitesinden, satış ofislerinden ve IATA tarafından akredite edilmiş seyahat acentelerinden satın alınabilir.

 Maldiv Cumhuriyeti’ne girmek için 2 doz aşı yaptırmış olanlar da dahil olmak üzere tüm yolculardan negatif PCR test sertifikası istenmektedir. Bu sertifika İngilizce olarak ibraz edilmelidir. Ek olarak, yolcuların kalkıştan 24 saat önce Yolcu Sağlık Beyannamesi doldurmaları gerekmektedir. Male Havalimanı’na varışta vizeler ücretsiz olarak verilecektir. Kazakistan’a yapılacak dönüş seyahatinde, aşı sertifikası olanlar hariç tüm yolcuların negatif PCR test sertifikası beyan etmeleri gerekmektedir.

Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER