GÜNCEL SON HABERLER

Air Astana, Almatı Maratonu 2021 için cazip fiyatlar sunuyor

İlk kez 2012 yılında düzenlenen Almatı Maratonu, bu yıl onuncu yılını kutluyor. Kazakistan’ın ödüllü havayolu şirketi Air Astana, 26 Eylül 2021’de Kazakistan’ın güneyindeki metropolde yapılacak bu yarışa katılanlar ve seyirciler için indirimli fiyatlar sunuyor.

Air Astana web sitesinden yapılan rezervasyonlar için havayolu, Business ve Ekonomi sınıflarına mevcut tüm uluslararası ve yurtiçi uçuşlarında yüzde 15 indirim sunuyor. Almatı’ye gidiş uçuşunun 23-26 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında, dönüş uçuşunun ise 26-28 Eylül 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilmesi şartı vardır. Kampanyaya ulaşabilme, mevcut giriş ve aktarma koşullarını kontrol etmeleri için Air Astana web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Almatı Maratonu 2021’in rotası; Başkanlık Parkı, Almatı Finans Bölgesi ve Merkez Stadyum dahil olmak üzere şehrin önemli simge yapılarının çoğunu kapsamaktadır. Klasik maratonun yanı sıra 26 Eylül 2021’de tam maraton takım yarışı, yarı maraton, 10K yarışı ve Kuzey yürüyüşü yarışmaları da yapılacaktır. Giriş ücretlerinden elde edilen bütün gelir (kişi başı 16 USD’den başlayan fiyatlar) hayır kurumlarına bağışlanacaktır.

Air Astana’nın hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye www.airstana.com  adresinden ulaşabilirsiniz.

Air Astana, Almatı Maratonu 2021 için cazip fiyatlar sunuyor
Air Astana, Almatı Maratonu 2021 için cazip fiyatlar sunuyor
Zeynep Kali
İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

Similar Articles

Comments

SOSYAL MEDYA

POPULER HABERLER