Aeroportist Gizlilik Sözleşmesi

Aeroportist Gizlilik Sözleşmesi

Aeroportist, takipçilerine ve ziyaretçilerne daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Aeroportist sunucularında toplanan bu bilgiler, e-bülten çalışmaları, ziyaretçi profillerine yönelik özel faaliyetlerin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik ziyaretçi “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Aeroportist bünyesinde kullanılmaktadır. Aeroportist, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 Aeroportist, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Aeroportist ziyaretçilerine daha özel ve etkin bir habercilik deneyimi yaşatmak amacıyla Aeroportist iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Ziyaretçilerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

 Sitemiz ticari bir amaç içermediği gibi , herhangi bir kredi kartı bilgileri istenmemektedir.

Her türlü sorunuz için; iletişim e-mail adresimizden veya 00 90 542 236 2361 numaralı müşteri danışma hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Aeroportist

Güncel Havacılık Ulaştırma Haberleri